MMA PLGamrotOby to był MysticZabor! Łukasz Zaborowski przewiduje przyszłość Mateusza Gamrota

Oby to był MysticZabor! Łukasz Zaborowski przewiduje przyszłość Mateusza Gamrota

Chyba wszyscy mamy nadzieję na to, by słowa, które napisał w mediach społecznościowych popularny polski trener Łukasz Zaborowski okazały się prawdą. A słowa te dotyczyły przyszłości Mateusza Gamrota, czołowego zawodnika wagi lekkiej UFC.

przyszłość Mateusza Gamrota

“Gamer” to były podwójny mistrz Federacji KSW, który z powodzeniem kontynuuje swoją karierę w największej lidze mieszanych sztuk walki na świecie – UFC.

A szeregach amerykańskiego giganta Polak stoczył już pięć walk, notując przy tym rekord 4-1.

Łukasz Zaborowski przewiduje przyszłość Mateusza Gamrota

Obecnie Gamrot przygotowuje się do najważniejszej walki w swojej dotychczasowej karierze. 22 października na gali UFC 280 w Zjednoczonych Emiratach Arabskich zmierzy się z Beneilem Dariushem. Walka ta może okazać się eliminatorem do starcia o pas mistrzowski wagi lekkiej.

Atmosferę przed tą konfrontacją podkręcił nieco polski trener Łukasz Zaborowski, który wybrał się do American Top Team, by wspierać swoją małżonkę Karolinę Kowalkiewicz.

Na matach ATT zobaczył trenującego “Gamera” i doszedł do takiego wniosku:

@gamer_mma będzie Mistrzem Świata. Możecie robić zrzuty ekranu, właśnie wyszedłem z sali ATT i wiem co mówię.” – napisał na Twitterze trener:

Chyba wszyscy chcemy, by tym mistrzostwem świata było faktycznie zdobycie pasa mistrzowskiego UFC.

Zobacz także:

Jan Błachowicz zawalczy jeszcze w tym roku! Polak zmierzy się z mocnym Ankalaevem!

Mamy świetną wiadomość! Jan Błachowicz (29-9) wystąpi jeszcze w tym roku. Były mistrz UFC w wadze półciężkiej ma wystąpić na numerowanej gali UFC 282. Reprezentant WCA Fight Team dziesiątego grudnia zmierzy się z Magomedem Ankalaevem(18-1).

Artur Szpilka zdradził, kiedy wróci do klatki! Czeka go duże wyzwanie! Kto będzie rywalem?

Niepokonany w MMA Artur Szpilka w rozmowie z portalem ringpolska.pl zdradził, kiedy wróci do klatki. Tak jak zapowiadał, póki co kończy z freakami i znów wystąpi w KSW. Jak sam twierdzi, będzie to dla niego duże wyzwanie.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis