MMA PLNajnowszeFENNowy Prezes FEN wprowadza nowe zasady! Już na FEN 53 kibice zobaczą przełomowe nowości!

Nowy Prezes FEN wprowadza nowe zasady! Już na FEN 53 kibice zobaczą przełomowe nowości!

Nowy Prezes FEN czyli Jakub Borowicz wprowadza nowe zasady, które mają obowiązywać już od najbliższej gali Fight Exclusive Night.

Prezes FEN wprowadza nowe zasady

Borowicz wchodzi z przytupem w buty Pawła Jóźwiaka i zapowiedział w mediach społecznościowych bardzo istotne zmiany, któe jednocześnie będą przełomową nowością dla kibiców oglądających gale FEN-u.

Już na gali FEN 53 w Lubinie te zapowiadane nowości zobaczymy!

Nowy Prezes FEN wprowadza nowe zasady!

O co chodzi? Jakub Borowicz w swoich mediach społecznościowych zamieścił sondę, w której to fani mieli zdecydować czy chcą wiedzieć ile kilogramów ważą zawodnicy w dniu gali.

Borowicz zadał fanom takie oto pytanie:

“Zastanawiam się, czy kibice chcieliby wiedzieć, ile kilogramów do klatki wnoszą zawodnicy. Nie ile ważyli dzień wcześniej o godzinie 10:00. Ile kilogramów ważą- na przykład – o godzinie 18:00 w dniu wydarzenia. Co Wy na to?”

Odpowiedź była jednoznaczna. Aż 92% kibiców chce zobaczyć tę innowację na galach FEN. Borowicz zatem zapowiedział, że ta oto nowość zostanie wprowadzona już 16 marca, czyli przy okazji najbliższej gali FEN 52 w Lubinie:

To jednak nie jedyna zmiana, którą zobaczą kibice na galach drugiej siły w polskim MMA. Nowy Prezes FEN podobną ścieżką poznał opinię kibiców na temat jawnej punktacji podczas walk.

I znowu decyzją kibiców – na gali FEN 53 zobaczymy między rundami jak na bieżąco walkę punktują sędziowie:

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis