MMA PLConor McGregorNowe wiadomości w sprawie Conora McGregora. Poszkodowana twierdzi, że się przed nią obnażył!

Nowe wiadomości w sprawie Conora McGregora. Poszkodowana twierdzi, że się przed nią obnażył!

Foto: Facebook/ Conor McGregor

Są nowe wiadomości w sprawie Conora McGregora i jego rzekomych ekscesów na Korsyce we Francji. Irlandczyk został aresztowany i postawiono mu zarzut napaści na tle seksualnym.

Teraz dotarły do nas informacje od samej poszkodowanej, która przyznała, że McGregor miał się przed nią obrażać. Co dokładnie tam się wydarzyło?

Nowe wiadomości w sprawie Conora McGregora. Poszkodowana twierdzi, że się przed nią obnażył!

Yahoo Sports Australia podało nowe szczegóły w sprawie zatrzymania Conora McGregora przez policję na Korsyce. Według ich wiadomości, były podwójny mistrz UFC dokonał nieprzyzwoitego obnażania się i napaści na tle seksualnym.

Stacja powołując się na słowa przyjaciela poszkodowanej kobiety przekazała, że McGregor miał pokazać młodej kobiecie swoje miejsca intymne. “Notorious” miał “chwalić się przyrodzeniem” w jednym z barów na Korsyce, kiedy ta była w drodze do toalety. Yahoo Sports dodało, że ofiara to młoda mężatka, która spędzała z mężem urlop. Kobieta po całym zdarzeniu miała być wyjątkowo wstrząśnięta.

Obrońcy Conora McGregora stanowczo zaprzeczyli jakimkolwiek oskarżeniom ze strony rzekomej poszkodowanej. Twierdzą oni, że sytuacja została przez kobietę nadinterpretowana.

McGregor otrzymał od francuskiej policji wezwanie do złożenia zeznań w tej sprawie.

Zobacz także:

UFC on ESPN+ 36: Covington vs. Woodley – rozpiska, transmisja, godziny rozpoczęcia gali

Przed nami ostatnia z ośmiu gal, które tydzień po tygodniu odbywały się w UFC Apex w Las Vegas. Przed powrotem na Fight Island przygotowano jednak niezwykle ekscytującą rozpiskę.

OFICJALNIE: Scott Askham vs. Mamed Khalidov 2 na KSW 55

W walce wieczoru gali KSW 55 zmierzą się Scott Askham (19-4) i Mamed Khalidov (34-7-2). Stawką pojedynku będzie posiadany przez Anglika mistrzowski pas kategorii średniej.