MMA PLNajnowszePrime MMAPRIME MMA 8: Transmisja stream online – gdzie oglądać? Ile kosztuje, jaka cena?

PRIME MMA 8: Transmisja stream online – gdzie oglądać? Ile kosztuje, jaka cena?

PPV PRIME MMA 8. Pomimo wielu problemów, udało się! Wydarzenie PRIME SHOW MMA odbędzie się w planowanym terminie, wobec czego zaczynamy freakową ucztę. Galę PRIME SHOW MMA 8 będzie można oglądać wyłącznie w systemie PPV. Gdzie oglądać galę? Cena za transmisję? Mamy dla Was wszystkie potrzebne informacje, aby na własne oczy zobaczyć ten event.

PRIME MMA 8 PPV
Foto: PRIME MMA

PRIME SHOW MMA 8 wyłącznie w systemie PPV. Transmisję można wykupić pod tym linkiem.

PRIME MMA 8: Gdzie oglądać?

W daniu głównym Kasjusz Życiński zmierzy się z Arkadiuszem Tańculą. To starcie, które powinno wydarzyć się już dawno temu, natomiast nigdy nie było odpowiedniej okazji. Ta nadarzy się 13 kwietnia!

Tomasz Olejnik w ostatnim czasie wyrósł na prawdziwego zadymiarza. Co prawda, nie idzie mu w klatce, ale nie można mieć wszystkiego. Młodzian w Warszawie skrzyżuje rękawice z Jakubem Frączkiem. Kto Waszym zdaniem wygra?

Nie mogło zabraknąć Igrzysk Gladiatorów, które ostatnio skradło show. Śmiałków jest kilku, a tylko jeden z nich może zostać wielkim zwycięzcą. Czy tym razem zabawa będzie równie przednia? Oby!

Fascynująco zapowiada się walka Kaczora BRS z Jasiem Kapelą. Choć żaden z nich nie potrafi się bić, to tylko jedna z wielu zalet tego pojedynku. Ciężko stwierdzić, kto wyjdzie z tej potyczki obronną ręką. Z pewnością emocji nie zabraknie.

PRIME SHOW MMA: Cena, ile kosztuje?

Gala PRIME SHOW MMA 7 dostępna jest w dwóch pakietach cenowych. Pakiet BASIC za 39,99 PLN, w skład którego wchodzi dostęp do wydarzenia w jakości 720p i możliwość odtwarzania przez dwa dni. Za pakiet PREMIUM zapłacimy 44,99 PLN i otrzymamy lepszą jakość obrazu niż w tańszym wariancie – czyli 1080p (Full HD), a na dodatek zapis przez okrągły tydzień.

Jak dokonać zakupu? To proste! Wystarczy wejść na stronę PRIMEMMA. TV, założyć konto, wybrać interesujący nas pakiet i zapłacić.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis