MMA PLClout MMANorman Parke zdezerterował? Marcin Held gotowy, żeby wejść na zastępstwo!

Norman Parke zdezerterował? Marcin Held gotowy, żeby wejść na zastępstwo!

Wszystkie znaki na niebie i ziemi wskazują, że konfrontacja pomiędzy Normanem Parke’iem a Salimem Touahrim – nie dojdzie do skutku.

Norman Parke zdezerterował
Foto: Salimem Touahri, MMA Cartel/ Marcin Held/ Norman Parke

Wygląda na to, że wysypało się jedno ze starć, które miało uświetnić galę CLOUT MMA 2. O potencjalnej walce Parke vs. Touahri mówiło się już od dłuższego czasu i wydawało się, że wszystko zmierza w dobrym kierunku. Jak się okazuje – pozory mylą.

Held zgłasza swoją gotowość!

Marcin Held opublikował dzisiaj instastories, w którym zasugerował, że „Stormin” wycofał się z walki, a mówiąc ostrzej, stchórzył. Co ciekawe, czołowy polski lekki wyraził głęboką chęć wejścia na zastępstwo!

Ciężko wydać osąd, znając wersję tylko jednej strony – na dodatek postronnej – ale znając Normana, nie zdziwiłbym się, gdyby rzeczywiście wycofał się z udziału w CLOUT MMA 2 – w przeszłości miewał już podobne odpały.

ZOBACZ TAKŻE: Mamed Khalidov zawalczy w boksie na freakowej gali? Martin Lewandowski zabiera głos!

Finalnie walka Marcin Helda z Salimem Touahrim – przynajmniej na papierze – wygląda równie interesująco. Choć nie jestem przekonany, czy aby na pewno freak-fighty są odpowiednim miejscem do zorganizowania takiej potyczki.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis