MMA PLNajnowszeFAME MMAFerrari stanie przed największym wyzwaniem w karierze! Gwiazda FAME MMA trenuje w Tajlandii!

Ferrari stanie przed największym wyzwaniem w karierze! Gwiazda FAME MMA trenuje w Tajlandii!

Na przyszłorocznej gali FAME MMA 17 ma dojść do kolejnej walki Amadeusza “Ferrari” Roślika. Wiele się mówi o tym, że jego rywalem będzie znakomity, polski pięściarz – Kamil Łaszczyk. Czy ciężkie treningi na Pukhet okażą się owocne?

Wojtek Gola, jeden z włodarzy FAME podkreślił, że pochodzącego ze Słupska freak-fightera czeka walka życia. Nie jest tajemnicą, że każdego elektryzuje sama myśl o potencjalnym starciu Amadiego z Wrocławianinem, który odznacza się w boksie bilansem (29-0, 10KO). Nadmieńmy, że ich konfrontacja odbyłaby się w formule MMA.

Posted by Sztuki Walki on Tuesday, November 29, 2022

Tiger Muay Thai to jeden z najznamienitszych klubów MMA oraz tajskiego boksu na świecie. Trenowali tam lub w dalszym ciągu trenują gwiazdy UFC jak Alexander Volkanovski, Khamzat Chimaev, czy Valentina Shevchenko. Jako, że to gym, który charakteryzuje się fenomenalnymi stójkowiczami, można natknąć tam także na chociażby Anissę Meksen. Pochodząca z Algierii Francuska jest byłą mistrzynią GLORY, a aktualnie walczy pod szyldem ONE Championship.

Kto zawalczy na FAME 17?

Jedyną walką, która na ten moment została oficjalnie ogłoszona jest starcie o tytuł mistrzowski dywizji średniej. O zwakowany przez “Kubańczyka” pas zawalczą Arkadiusz Tańcula oraz Maksymilian Wiewiórka.

Zobacz także:

Mateusz Murański o teorii “szklanej szczęki”: Najlepszym przykładem na to, że istnieje jest Artur Szpilka

Mateusz Murański był jednym z gości programu Rundki przed nadchodzącą galą High League 5, w którym to wypowiedział się o teorii “szklanej szczęki”, odnoszącej się do słów Artura Szpilki. Były utytułowany pięściarz twierdzi bowiem, że nie ma czegoś takiego jak “szklana szczęka”.

To koniec Wardęgi w FAME MMA? Mamy decyzje organizacji! [Tylko u nas obszerny komentarz]

Mamy oficjalną decyzję! Jak donosi Super Express organizacja FAME MMA ogłosiła, że nie zaproponuje Sylwestrowi Wardędze współpracy przy okazji najbliższej gali FAME MMA 17. Popularny youtuber był prowadzącym (konferencji i programów) oraz zawodnikiem federacji. Warto zaznaczyć, że freakowa organizacja nie wyklucza możliwości współpracy w przyszłości. 

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis