MMA PLNajnowszeParkeNorman Parke nie wystąpi na PRIME 4: Królestwo. Okniński bez rywala!

Norman Parke nie wystąpi na PRIME 4: Królestwo. Okniński bez rywala!

Fani PRIME, mamy problem! Norman Parke nie wystąpi na sobotniej gali PRIME 4: Królestwo, w ostatniej chwili rezygnując z pojedynku. Jego rywal, który okaże się niedoszły pozostał bez rywala.

Norman Parke nie wystąpi na PRIME 4: Królestwo

Doskonale znany polskim kibicom mieszanych sztuk walki Norman Parke miał zmierzyć się z Adamem Oknińskim. Okazuje się, że do tej walki nie dojdzie.

Przypominamy, że gala PRIME 4: Królestwo odbędzie się już w sobotę 26 listopada w Szczecinie.

Norman Parke nie wystąpi na PRIME 4: Królestwo. Okniński bez rywala!

Powodem wypadnięcia Parka z rozpiski gali PRIME 4 są rzekome nieporozumienia kontraktowe, które wg naszych informacji znajdują się jedynie w głowie Irlandczyka z Północy.

Parke rzekomo wymagał, by Adam Okniński w dniu walki ważył 100 kilogramów, co miał mieć zapisane w kontrakcie. Takiego zapisu w umowie jednak nie było, co potwierdziło PRIME Show MMA oraz nowy menadżer Normana Parke.

O sprawie doniósł m.in. dziennikarz MMA.PL Michał Cichy:

Obie strony próbowały jeszcze jakoś się porozumieć, ale po godzinach negocjacji, teraz już można powiedzieć, że Norman Parke z PRIME 4 wypadł. W tym momencie szykowany jest nowy rywal dla Adama Oknińskiego.

Zobacz także:

Glover Teixeira zirytowany całą sytuacją: Dlaczego nie pozwolili mi walczyć z Janem?

Na kanale Super Lutas głos zabrał były mistrz Glover Teixeira (33-8). Brazylijczyk nie ukrywa, że jest zirytowany całą sytuacją. 43-latek uważa, że jego rewanż z Janem Błachowiczem (29-9) byłby zdecydowanie lepszy niż starcie naszego reprezentanta z Magomedem Ankalaevem (18-1).

Jon Jones wróci do oktagonu na UFC 285 w marcu? Jest trzech kandydatów na rywala!

Wygląda na to, że wreszcie doczekamy się debiutu “Bonesa” w wadze ciężkiej! Wg informacji portalu MMAjunkie.com, Jon Jones wróci do oktagonu największej organizacji MMA na świecie już 5 marca na gali UFC 285 w Las Vegas.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis