MMA PLNajnowszeFAME MMANiepokojąca wiadomość przed FAME: Reborn. Walka Polak vs Greg zagrożona?

Niepokojąca wiadomość przed FAME: Reborn. Walka Polak vs Greg zagrożona?

To miała być najgłośniejsza (dla Twittera) walka gali FAME: Reborn. Już 9 grudnia w łódzkiej Atlas Arenie w klatce ma pojawić się jeden z użytkowników tego popularnego portalu – Greg, który ma zmierzyć się z byłym mistrzem FAME MMA – Adrianem Polakiem Polańskim. W sieci pojawiła się jednak niepokojąca wiadomość przed tą imprezą. Czy walka Polak vs Greg jest zagrożona?

Walka Polak vs Greg zagrożona

Przypominamy, że starcie Polaka z Gregiem miało być częścią karty głównej całej gali. Walką wieczoru FAME: Reborn jest natomiast starcie Sebastiana Fabijańskiego z Sylwestrem Wardęgą. Ale zanim do walki wieczoru dojdzie, to Greg wraz ze swoimi twitterowymi fanami będzie już najprawdopodobniej miał after party.

O ile w ogóle to after party się odbędzie.

Niepokojąca wiadomość przed FAME: Reborn. Walka Polak vs Greg zagrożona?

W sieci bowiem pojawił się niepokojący wpis Adriana Polańskiego. “Polak” na Instagramie poinformował, że przystąpi do walki 9 grudnia, ale możliwa jest zmiana jego przeciwnika.

Cały wpis tego zawodnika poniżej:

Do sprawy odniósł się także sam Greg. Ogłoszony rywal Polańskiego nie ukrywa zawodu i zapewnia, że na jego starcie ludzie jadą autobusami i pociągami i najprawdopodobniej nie można ich już cofnąć, bowiem jadą z daleka:

“Ja pierdole, moja rodzina autobus wynajęła żeby na walkę przyjechać, kuzyn z żoną z Anglii specjalnie przylatują. Asy z Twittera z całej Polski się zjadą pociągami(napierdoleni jak autobusy). A to tylko pół minuty walki…”

Nie wiemy co dokładnie ma oznaczać wpis Adriana Polańskiego w sprawie walki na FAME: Reborn, ale jeśli będzie zmiana rywala, to czy jesteście zawiedzeni takim obrotem spraw i to tuż przed tygodniem, który zwieńczyć ma gala w Atlas Arenie?

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis