MMA PLNajnowszeMirosław OknińskiTrener Okniński zarzuca mistrzowi KSW branie sterydów! Co na to Bartosiński?

Trener Okniński zarzuca mistrzowi KSW branie sterydów! Co na to Bartosiński?

Mirosław Okniński nie przebierał w słowach w temacie Adriana Bartosińskiego, zarzucając mistrzowi kategorii średniej KSW stosowanie zabronionych substancji.

Okniński zarzuca sterydy
Foto: Instagram/ Adrian Bartosiński

Głównodowodzący Akademii Sportów Walki Wilanów zaatakował medialnie Adriana Bartosińskiego. Kontrowersyjny szkoleniowiec jest zdania, że 28-latek znaczną część swoich sukcesów zawdzięcza sterydom.

Trener w jednym z ostatnich wywiadów udzielonych portalowi Fansporu TV został zapytany o typ na potencjalną walkę Cezarego Oleksiejczuka z Adrianem Bartosińskim. Przypomnijmy, że wcześniej „Bartos” podważał myśl szkoleniową Oknińskiego, co najwyraźniej nie spodobało się trenerowi.

Mirosław, jak zwykle, nie trzymał języka za zębami. Padły poważne oskarżenia.

Ja też nie jestem fanem „Bartosa”. Uważam, że Czarek Oleksiejczuk jest bardziej technicznym zawodnikiem i ma większe predyspozycje na sukces. A „Bartos”, to jest „nowoczesna technologia wspomagania sterydami”. Jakbym się znał na chemii, to może też bym w to poszedł. A jak on wygląda? Szczęka taka, up… dolony. To samo się nie zrobi. To trzeba przyjąć dobre suplementy.

ZOBACZ TAKŻE: Paweł Tyburski o Pasternaku: Ja naprawdę wiem, że mam większe umiejętności od Michała!

Odważne stwierdzenie. Pytanie, czy słowa trenera mają pokrycie w rzeczywistości?

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis