MMA PLNajnowszeGROMDANiecodzienny klimat w zapowiedzi gali GROMDA 11. Zawodników nazwano kontrowersyjnie [WIDEO]

Niecodzienny klimat w zapowiedzi gali GROMDA 11. Zawodników nazwano kontrowersyjnie [WIDEO]

W sieci pojawiła się oficjalna zapowiedź najbliższej gali GROMDA 11, która odbędzie się już w następny piątek 2 grudnia. W materiale osadzonym w niecodziennym klimacie, zawodników walczących w tej polskiej organizacji produkującej walki na gołe pięści nazwano bardzo kontrowersyjnie.

GROMDA 11

Właściciele organizacji GROMDA wielokrotnie powtarzali, że zapowiedzi oraz gale tej organizacji są mocno przerysowane. Podobna – przerysowana – zapowiedź dotyczy także gali GROMDA 11.

Niecodzienny klimat w zapowiedzi gali GROMDA 11

Ale nie tylko obraz jest kontrowersyjny w przypadku tego projektu. W opisie do zapowiedzi zawodników GROMDY, czyli tak zwanych “gromdziarzy” nazwano: nokautującymi bestiami, drapieżnikami nie do zdarcia, przelewaczami juchy czy łamaczami kości i kobiecych serc:

“Kiedyś było ich wielu… teraz pozostali najtwardsi. Pogromcy, nokautujące bestie, drapieżniki nie do zdarcia, przelewacze juchy, łamacze kości i kobiecych serc. Oraz najtwardsze łby w tej grze. Surowi i prawdziwi. To ci których zwą GROMDZIARZAMI. Krwawy piątek. Będzie gorąco. Będą grzmoty. Odpalamy wiatraki i lecimy na pełnej. Uwaga, nokauty gwarantowane! GROMDA: Walki na gołe pięści Nie ma miękkiej gry.”

Sprawdźcie sami jak wygląda ta zapowiedź:

Zobacz także:

Glover Teixeira zirytowany całą sytuacją: Dlaczego nie pozwolili mi walczyć z Janem?

Na kanale Super Lutas głos zabrał były mistrz Glover Teixeira (33-8). Brazylijczyk nie ukrywa, że jest zirytowany całą sytuacją. 43-latek uważa, że jego rewanż z Janem Błachowiczem (29-9) byłby zdecydowanie lepszy niż starcie naszego reprezentanta z Magomedem Ankalaevem (18-1).

Jon Jones wróci do oktagonu na UFC 285 w marcu? Jest trzech kandydatów na rywala!

Wygląda na to, że wreszcie doczekamy się debiutu “Bonesa” w wadze ciężkiej! Wg informacji portalu MMAjunkie.com, Jon Jones wróci do oktagonu największej organizacji MMA na świecie już 5 marca na gali UFC 285 w Las Vegas.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis