MMA PLNajnowszeKSWNie żyje Rafał Moks! Weteran KSW miał 36 lat

Nie żyje Rafał Moks! Weteran KSW miał 36 lat

Mamy bardzo przykre informacje. Nie żyje 36-letni Rafał Moks (11-8). Zawodnik ze Szczecina, to chociażby weteran organizacji KSW i były mistrz M-1 Global. Warto zaznaczyć, że w tym roku mówiło się o powrocie ”Kulturysty” do klatki. W sieci zaczęły pojawiać się informacje o potencjalnej walce Rafała z Kacprem Koziorzębskim w KSW, ale ostatecznie do tego nie doszło.

Moks

36-latek na swoim koncie ma osiem pojedynków w największej organizacji w naszym kraju. Podopieczny Piotra Bagińskiego cztery starcia zwyciężył – w tym trzy efektownie zakończył przed czasem. Wygrywał m.in. z Marcinem Naruszczką czy Danielem Acacio. Przegrywał jednak z bardzo mocnymi zawodnikami takimi jak Borys Mańkowski czy Aslambek Saidov.

Moks ostatni pojedynek stoczył w maju 2016 roku. Podopieczny Piotra Bagińskiego podczas KSW 35 po niejednogłośnej decyzji sędziów pokonał Roberta Radomskiego.

Nie żyje Rafał Moks!

To jest bardzo smutna wiadomość. Nie żyje 36-letni Rafał Moks (11-8) – weteran KSW i były mistrz M-1 Global.

Kolejne źródła potwierdzają. Nie żyje Rafał Moks

Dochodzą dramatyczne informacje ze Szczecina. Rafał Moks nie żyje… Zdecydowanie za wcześnie.

Zobacz także:

KSW: Artur Szpilka jest już po operacji! Kiedy powrót do klatki?

Wczoraj pojawiły się złe informacje. Artur Szpilka (2-0) ze względu na kontuzje nie jest w stanie wystąpić dwudziestego pierwszego stycznia na gali XTB KSW 78 w Szczecinie. Nie wiemy czy w tej sytuacji jego starcie z utytułowanym kick-boxerem Arkadiuszem Wrzoskiem zostaje przełożone w czasie. Popularny ”Szpila” musiał poddać się operacji.

Przegrana w High League spowoduje zwolnienie w KSW? Damian Janikowski zabiera głos!

Damian Janikowski w rozmowie z Mateuszem Kaniowskim został zapytany czy przegrana w freakowej organizacji spowoduje zwolnienie w KSW. Janikowski zapewnia, że nie dostał ultimatum, które było w przypadku Marcina Wrzoska. Przypomnijmy, że ”Polish Zombie” pożegnał się z organizacją Maćka Kawulskiego oraz Martina Lewandowskiego po przegranej na punkty z Kasjuszem ”Don Kasjo” Życińskim.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis