MMA PLNajnowszeBoksNie żyje były mistrz świat wagi junior ciężkiej! Pięściarz miał 58 lat

Nie żyje były mistrz świat wagi junior ciężkiej! Pięściarz miał 58 lat

Mamy przykrą wiadomość. Nie żyje były mistrz świata wagi junior ciężkiej – Arthur Williams (47-17-1, 30 KO). Amerykanin odszedł w wieku 58 lat.

Williams

Arthur tytuł IBF zdobył w 1998 roku, gdy przed czasem pokonał Imanu Mayfielda. Tytuł stracił dziesięć miesięcy później w starciu z Vassily Jirova. Warto zaznaczyć, że Williams walczył w MGM Grand. Większość walk stoczył na terenie Stanów Zjednoczonych. Były też starcia w Kanadzie, Anglii, Rosji oraz Niemczech.

Williams ostatni zawodowy pojedynek odnotował w grudniu 2010 roku. Arthur w Chicago przegrał po 10 rundach jednogłośną decyzją sędziów z Carlem Davisem.

Przykra wiadomość!

Przykra wiadomość zza oceanu. W wieku 58 lat zmarł Arthur Williams (47-17-1, 30 KO).

Były mistrz świata wagi junior ciężkiej IBF w miniony weekend zmarł we śnie.

Najlepsze akcje w wykonaniu Williamsa zobaczycie poniżej:

Zobacz także:

Były zawodnik UFC zachęca do uwierzenia w Boga: Najlepszą decyzją jest zaproszenie Jezusa! Widzieliście?

Cung Le (9-3) były zawodnik największej organizacji na świecie ma misję wraz ze swoją rodziną. 50-latek świadczy i nawołuje o tym, że Jezus Chrystus jest synem Boga! Le i jego rodzina rodzina nie pobierają opłat za wykonywanie boskiej roboty. Le w mediach społecznościowych nawołuje/zachęca do wiary, a przy okazji pokazuje historię ludzi, którzy doznali w swoim życiu cudów i bliskości z Jezusem Chrystusem.

Marian Ziółkowski ponownie proponuje testy antydopingowe! Parnasse odpowiada! Co wy na to?

To nie pierwszy raz, gdy Marian Ziółkowski (25-8-1) wyszedł z taką propozycją. ”Golden Boy” proponuje testy antydopingowe przy najbliższym hitowym starciu z Salahdine Parnasse (17-1). Do ich zestawienia dojdzie w końcu trzeciego czerwca na gali XTB KSW Colosseum 2. Mamy już odpowiedź Francuza.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis