MMA PLBoksNie żyje 25 letni pięściarz! Luis Quinone zmarł pięć dni po ciężkim nokaucie! [WIDEO]

Nie żyje 25 letni pięściarz! Luis Quinone zmarł pięć dni po ciężkim nokaucie! [WIDEO]

Smutna wiadomość… Nie żyje Luis Quinone (10-1, 6 KO), który miał zaledwie 25 lat. Reprezentant Kolumbii doznał pierwszej zawodowej przegranej. Był to ciężki nokaut. Pięć dni po walce młody pięściarz zmarł.

Quinone

Luis karierę zawodową rozpoczął w 2018 roku. Wszystkie pojedynki toczył w ojczyźnie. Quinone stawał przed coraz, to większymi wyzwaniami.

Do ostatniej walki doszło w sobotę (24 września) w Kolumbii. Było to starcie dwóch młodych prospektów. Starcie zakończyło się tragicznie. 

Nie żyje młody pięściarz!

Tragiczna wiadomość! Luis Quinone (10-1, 6 KO) vs Jose Munoz (9-0, 7 KO) – to było starcie dwóch młodych prospektów. Walka należała do wyrównanych aż do ostatniej odsłony. W ósmej rundzie padł decydujący cios. Munoz ciężko znokautował rywala.

Quinone padł nieprzytomny na ring. 25-latek szybko został przewieziony do szpitala, a tam został wprowadzony w stan śpiączki farmakologicznej.

Pięściarz Luis Quiñones odjeżdża na noszach po walce w tę sobotę w Kolumbii. Gdy zostało niewiele do zakończenia walki, został znokautowany, obecnie przebywa w śpiączce z urazem mózgu – napisano w mediach społecznościowych.

Niestety 25-latek w czwartek zmarł wskutek wylewu krwi do mózgu.

Zobacz także:

Ochrona miała pełne ręce roboty! Ważenie PRIME SHOW MMA 3 w pigułce! [WIDEO] Widzieliście?

Działo się podczas ceremonii ważenia przed galą PRIME SHOW MMA 3, która już jutro odbędzie się w Radomiu. Przypomnijmy, że na właśnie tym wydarzeniu dojdzie do pierwszej walki w Polsce w budce telefonicznej. Będzie to starcie ”Kamerzysty” z ”Lasikiem”.

Mateusz Murański w High League? Wymowny wpis “Murana”!

Mateusz Murański kolejny pojedynek stoczy na najbliższej gali High League 5 w Łodzi? Wymowny wpis ”Murana” pojawił się w mediach społecznościowych. Przypomnijmy, że kolejny event freakowej organizacji odbędzie się dziesiątego grudnia w Atlas Arenie.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis