MMA PLArchiwumFight RoseJuż dzisiaj gala Fight Rose 4 w Koninie!

Już dzisiaj gala Fight Rose 4 w Koninie!

Dzisiaj w Koninie czeka nas kolejna gala organizacji Fight Rose. Zapowiada się miły wieczór ze sportami walki.

Fight Rose 4
Foto: Fight Rose

Główną atrakcją wydarzenia będzie pojedynek – Nikola Milanovic vs. Krzysztof Ciesielski. Walka na nietypowych zasadach, ponieważ ostatnia runda trwa do momentu, kiedy ktoś nie padnie.

Panowie mają pewne niewyjaśnione sprawy z przeszłości i zamierzają porozmawiać, jednak wolą użyć swoich pięści zamiast słów. Starcie nie ma limitu wagowego, dlatego radzimy nie mrugać!

Na samej gali zobaczymy starcia w różnych formułach. Począwszy od MMA, a na boksie kończąc. Organizatorzy przygotowali osiem emocjonujących pojedynków, które powinny przypaść do gustu kibicom. Pełną rozpiskę możecie zobaczyć, klikając – [TUTAJ].

Szczególnie interesująco zapowiada się powrót Przemysława Opalacha. W ostatnim starciu 37-latek sensacyjnie przegrał z wówczas debiutującym Rafałem Rutkowskim, ulegając już w pierwszej odsłonie. Polak ma zamiar zmazać plamę, pokonując Gyorgyma Kutasimiego. Czy mu się uda? Dowiemy się niebawem!

Generalnie możemy liczyć na mocne wymiany, brutalne nokauty i emocjonujące wojny na wyniszczenie! Zachęcamy do oglądania Fight Rose 4 na żywo. Początek eventu zaplanowano na godzinę 20:00. Gala dostępna wyłącznie w systemie PPV.

ZOBACZ TAKŻE: Najman komentuje przejście Adamka do FAME i ostrzega: Nie próbuj wchodzić mi w drogę!

Jeśli nie macie pomysłu na wieczór ze znajomymi – odpalcie galę Fight Rose 4. Miłego oglądania!

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis