MMA PLCAVEMMANie będzie walki Kowalski vs Narkun na CAVE MMA 3! Organizator wyjaśnia: Po wnikliwej analizie dokumentacji…

Nie będzie walki Kowalski vs Narkun na CAVE MMA 3! Organizator wyjaśnia: Po wnikliwej analizie dokumentacji…

Niestety, nie będzie głośno zapowiadanej walki Adam Kowalski vs Tomasz Narkun na zbliżającej się wielkimi krokami gali CAVE MMA 3 w Grodzisku Mazowieckim. Ze starcia wycofał się jeden z bohaterów planowanej walki wieczoru tej imprezy.

Nie będzie walki Kowalski vs Narkun na CAVE MMA 3

Informacja, która zasmuciła wielu fanów mieszanych sztuk walki w Polsce obiegła media społecznościowe. Organizator wyjaśnia w niej dlaczego do walki Kowalskiego z Narkunem nie dojdzie w planowanym pierwotnie terminie.

Nie będzie walki Kowalski vs Narkun na CAVE MMA 3!

Jak czytamy w krótkim komunikacie opublikowanym przez CAVE MMA w mediach społecznościowych, przyczyną odwołania walki wieczoru gali CAVE MMA 3 jest kontuzja Adama Kowalskiego.

CAVE MMA zaznacza jednak, że będzie do tej walki próbowało doprowadzić w kolejnym możliwym terminie:

“W wyniku kontuzji z walki wieczoru CAVEMMA 3 wycofał się Adam Kowalski. Po wnikliwej analizie dokumentacji medycznej w pełni przychylamy się do tej decyzji. Taki jest sport, a zdrowie naszych fighterów jest najcenniejsze. Adamie co się odwlecze…”

Szkoda, bowiem walka Kowalski vs Narkun była jedną z najciekawiej zapowiadających się pojedynków we wrześniu w polskim MMA. Kowalski miał wejść do tego starcia po pokonaniu Michała “Wampira” Pasternaka, a “Żyrafa” wrócił na zwycięską ścieżkę po po trzech porażkach z rzędu w KSW, szybko odprawiając Antonio Zovaka z ZovakTeam.

W karcie walk gali CAVE MMA 3 ciągle jednak są bardzo ciekawe nazwiska. Na nadchodzącej gali zobaczymy m.in. Alberta Odzimkowskiego, Tomasza Jakubca czy Martę Waliczek.

Transmisja gali CAVE MMA 3 dostępna będzie na antenie TVP Sport.

Będziecie śledzić wydarzenia, które już w piątek 22 września odbędzie się w Grodzisku Mazowieckim i którą będzie można bez problemów obejrzeć w sieci?

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis