MMA PLNajnowszeNick DiazNick Diaz lubi palić, więc wypalił: Chcę walczyć o tytuł mistrzowski UFC

Nick Diaz lubi palić, więc wypalił: Chcę walczyć o tytuł mistrzowski UFC

38-letni obecnie Amerykanin Nick Diaz, który znany jest ze swojego upodobania do używek w postaci różnego rodzaju wypalanych substancji zaskoczył świat mieszanych sztuk walki i wypalił, że chce walczyć o pas mistrzowski UFC!

Nick Diaz

Jeden z najpopularniejszych zawodników w historii MMA, były mistrz Strikeforce, WEC oraz pretendent do pasa UFC celuje w walkę z… Kamaru Usmanem!

Przypominamy, że Nick Diaz powrócił do startów po kilkuletniej przerwie na gali UFC 266 we wrześniu zeszłego roku. Tam przegrał przez TKO w trzeciej rundzie z Robbiem Lawlerem.

Choć Diaz miał swoje momenty w tej walce, to pokazał kibicom, że nie jest już na tym samym poziomie sportowym, co kiedyś.

Nick Diaz: Chcę walczyć o tytuł mistrzowski UFC

Amerykanin w rozmowie z portalem TMZ przyznał jednak, że nie rezygnuje ze swoich sportowych planów i zamierza… skupić się na walce o pas mistrzowski UFC!

A zaczęło się od pytania o powrót do oktagonu:

“Pracujemy nad tym, by wrócić pod koniec tego roku. Skupiam się na moim treningu aktualnie. A jeśli mam walczyć, to chcę walczyć o pas mistrzowski UFC. Pomińmy ten cały bałagan. Nie muszę wchodzić do klatki i zawracać sobie dupy walką z jakimś młodym chłopakiem. Nie chodzi o to, że nie wygram. Po prostu nie motywują mnie takie walki. Chcę walki z kimś – chcę walki o tytuł! Mam 38 lat. Uważam, że pokonałbym Kamaru Usmana. Dajcie mi tylko szansę.”

Zobacz także:

Dojdzie do walki Pudzianowski – Szpilka? “Pudzian” stawia jeden ważny warunek!

Mariusz Pudzianowski w prowadzonym przez Mateusza Borka programie Hejt Park transmitowanego na Kanale Sportowym wypowiedział się o możliwym starciu Pudzianowski – Szpilka. “Pudzian” zgadza się na taki pojedynek, ale stawia jeden ważny warunek.

Mateusz Gamrot wystąpi w walce wieczoru gali UFC!

Wielkie wyróżnienie dla kolejnego polskiego zawodnika. Mateusz Gamrot (20-1, 1 N/C) wystąpi w walce wieczoru gali UFC. Taki status otrzyma jego najbliższe starcie z Armanem Tsarkuyanem (18-2).

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis