MMA PLUFCNicco Montano zwolniona z UFC! Była mistrzyni wyleciała z hukiem

Nicco Montano zwolniona z UFC! Była mistrzyni wyleciała z hukiem

Była mistrzyni wagi muszej Nicco Montano zwolniona z UFC! Amerykański gigant miał dość kłopotów, jakie ta zawodniczka sprawiała przed galami ze swoim udziałem.

Informacja o zwolnieniu Montano została już potwierdzona przez portal MMAjunkie.com.

Nicco Montano zwolniona z UFC! Była mistrzyni wyleciała z hukiem

Powodem zwolnienia Montano z szeregów UFC są jej ciągłe kłopoty ze zrobieniem wagi. Amerykanka w miniony weekend przekroczyła limit wagi koguciej aż o… 7 funtów! Jej walka z Wu Yanan z tego powodu została odwołana.

Dana White krótko skwitował jej ciągłe kłopoty ze zrobieniem wagi przed walkami. Powiedział: “Ten sport nie jest dla niej”.

Warto zaznaczyć, że aż osiem z dziesięciu pojedynków Montano zostało przez UFC albo odwoływanych albo przekładanych. Aż trzykrotnie zawodniczka ta miała kłopoty ze zrobieniem wagi.

Montano to pierwsza historyczna mistrzyni wagi muszej dywizji kobiet. Amerykanka po pas mistrzowski sięgnęła wygrywając 26. edycję The Ultimate Fighter.

Zobacz także:

Jacek Murański po zwycięstwie syna: Mateusz jest wcieleniem wujka Władka! Tak jest?

To były nerwy i wielkie emocje rodziny Murańskich. Mateusz zdecydował, że dodają aneks i jednego wieczoru stoczy dwie walki. Po około godzinnej przerwie ”Muran” po raz drugi wszedł do klatki i brutalnie znokautował rywala.

Jest nagranie zaraz po nokaucie! Szał radości Jacka Murańskiego! [WIDEO] Oglądaliście?

To był wieczór rodziny Murańskich! Mateusz postanowił podjąć wyzwanie i w jeden wieczór stoczył dwie walki w organizacji Elite Fighters. Pierwsze starcie należało do tych trudnych. W drugim zaś było efektowne skończenie.

Mistrz świata poza zasięgiem. Tadeusz Michalik zawalczy o brąz na Igrzyskach!

Tadeusz Michalik nie zostanie mistrzem olimpijskim w zapasach. Polak wciąż może jednak zdobyć medal w Tokio.

Kowalkiewicz o decyzji Justyny Haby: To oznacza, że po prostu się do MMA nie nadaje!

Karolina Kowalkiewicz (12-6) już siódmego sierpnia wraca do klatki UFC. Polak przed wylotem do Stanów Zjednoczonych została zapytana o ostatnią decyzję Justyny Haby (3-1), która postanowiła, że zakończy karierę.