MMA PLNajnowszeNate DiazNate Diaz w mocnych stwierdził, że Makhachev przegrał z Volkanovskim. Rosjanin zareagował zabawną ripostą!

Nate Diaz w mocnych stwierdził, że Makhachev przegrał z Volkanovskim. Rosjanin zareagował zabawną ripostą!

Popularny zawodnik mieszanych sztuk walki Nate Diaz oglądał galę UFC 284, na której to doszło m.in. do walki Islam Makkacheva z Alexandrem Volkanovskim. Amerykanin – na przekór decyzji sędziowskiej -uważa, że Rosjanin przegrał tę walkę.

Nate Diaz stwierdził że Makhachev przegrał

Diaz podczas UFC 284 był aktywny na twitterze i kiedy sędziowie ogłaszali zwycięzcę starcia Makhachev vs Volkanovski, to najpierw pogratulował Australijczykowi wiktorii, a potem skomentował w mocnych słowach postawę Makhacheva.

Nate Diaz w mocnych stwierdził, że Makhachev przegrał z Volkanovskim. Rosjanin zareagował zabawną ripostą!

Amerykanin napisał gratulacje Alexandrowi Volkanovskiemu, a potem dodał, że Islam Makhachev dostał po dupie w tej konfrontacji.

Na słowa Amerykanina w zabawny sposób zareagował Rosjanin. Islam Makhachev krótko skwitował słowa Diaza:

“Może coś palił i równocześnie oglądał galę?”

Przypominamy, że Nate Diaz jest wielkim zwolennikiem używek w postaci medycznej marihuany. Nie raz widzieliśmy Amerykanina palącego ten specyfik:

Zobacz także:

UFC 284 – wyniki

Czas na kolejną numerowaną galę UFC, która tym razem odbędzie się w australijskim Perth. Jej ozdobą będzie starcie na szczycie rankingu bez podziału na kategorie wagowe – Alexander Volkanovski vs. Islam Makhachev.

Robert Ruchała odpowiada niezadowolonemu Danielowi Rutkowskiemu: To KSW tak zarządziło, kto by odmówił?

W sieci pojawił się wywiad, w którym Robert Ruchała, czyli najbliższy pretendent do tymczasowego pasa mistrzowskiego KSW kategorii do 66 kilogramów odpowiada niezadowolonemu ze starcia z udziałem Ruchały, Danielowi Rutkowskiemu.

Michael Chandler chwali Gamrota: Pod kątem talentu nie brakuje mu absolutnie niczego!

Michael Chandler w najnowszym materiale UFC wypowiedział się o top piętnaście zawodników w kategorii lekkiej. Amerykanin w superlatywach wypowiedział się o naszym reprezentancie Mateuszu Gamrocie. Chandler zaś wbił szpilkę mówiąc o stójce Armana Tsarukyana.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis