MMA PLNajnowszeFAME MMANatan Marcoń o swoich zarobkach: W wieku dwudziestu lat mam już cztery mieszkania

Natan Marcoń o swoich zarobkach: W wieku dwudziestu lat mam już cztery mieszkania

Kontrowersyjny freak fighter Natan Marcoń gościł w podcaście o innego kontrowersyjnego youtubera – Szalonego Reportera, gdzie między innymi opowiedział o swoich zarobkach. Marcoń zdradził, że jest już posiadaczem czterech mieszkań i nie musi już pracować zarobkowo.

Natan Marcoń o swoich zarobkach

Marcoń zwany także “Bogiem Estetyki” czy “Pierzastym” swoją najbliższą walkę stoczy już 9 grudnia na gali FAME: Reborn w Atlas Arenie w Łodzi. Jego rywalem będzie TikToker Jakub Maślanka, a panowie mają sobie wyjaśnić w klatce pewne niesaski.

Walką wieczoru gali FAME: Reborn będzie natomiast starcie dwóch zawodników, którzy w klatce jeszcze nie wygrali. Sebastian Fabijański zmierzy się bowiem z Sylwestrem Wardęgą.

Natan Marcoń o swoich zarobkach: W wieku dwudziestu lat mam już cztery mieszkania

Marcoń natomiast mówi wprost, że aktualnie we freak fightach się bawi i lubi przybierać różne kontrowersyjne role. “Pierzasty” w rozmowie z Szalonym Reporterem powiedział wprost, że zarobił już na tyle dobre pieniądze, że pracują one na jego przyszłość i nie musi już niczego więcej robić.

Natan Marcoń ma obecnie 20 lat i przyznał wprost, że dzięki zarobkom za działalność w Internecie kupił sobie już cztery mieszkania:

“Jestem wolny finansowo, a freaki to jest po prostu dodatkowy zarobek. Ja freaki robię, bo lubię to robić. Ja w wieku dwudziestu lat mam już cztery mieszkania. Ja już nic nie muszę robić, a wartość mieszkań będzie tylko rosła, to będzie rosło. Jedno-dwa mieszkania kupiłem z freaków, były jakieś współprace, za które dostawałem kasę.

Ja naprawdę nie przewalałem kasy na głupoty. Też kiedyś robiłem youtube’a bardziej. Też z tego zarabiałem dużo pieniędzy. Z reklam na miesiąc na youtubie mogłem zarobić 30 tysięcy. 30 tysięcy z reklam z youtube’a miesięcznie, a do tego doszły jakieś współprace za 20 tysięcy i już miałem 50 tysięcy na miesiąc. A ile kosztuje mieszkanie? Ale nie mylmy mieszkania za milion, bo ja nie mam mieszkań za milion, ale za 300 tysięcy.”

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis