MMA PLNajnowszeFAME MMANatan Marcoń o materiałach na Polaka: Jak film wyjdzie, to ty trafisz do więzienia za to co zrobiłeś

Natan Marcoń o materiałach na Polaka: Jak film wyjdzie, to ty trafisz do więzienia za to co zrobiłeś

Natan Marcoń, czyli popularny obecnie w sieci “Bóg Estetyki” na wczorajszej konferencji prasowej przed nadchodzącą wielkimi krokami galą FAME: Reborn opowiadał o rzekomych materiałach, jakie mają istnieć na Polaka.

Natan Marcoń o materiałach na Polaka

Przypominamy, że Marcoń i Polak finalnie zmierzą się ze sobą w klatce na gali FAME: Reborn. Impreza odbędzie się już w najbliższą sobotę 9 grudnia w Atlas Arenie w Łodzi.

Walką wieczoru całej imprezy będzie starcie dwóch na dwóch, w którym udział wezmą Sebastian Fabijański i Tomasz Olejnik, którzy zmierzą się z Sylwestrem Wardęgą i Wojciechem Golą.

Natan Marcoń o materiałach na Polaka: Jak film wyjdzie, to ty trafisz do więzienia za to co zrobiłeś

Na wczorajszej konferencji prasowej promującej nadchodzącą galę, Natan Marcoń prowokował Adriana “Polaka” Polańskiego, strasząc go filmem, który rzekomo ma zniszczyć jego influneserską karierę.

Marcoń irytował się na postawę Polańskiego na konferencji i wypalił:

“Ludzie – ok, mogą nie lubić mnie za show, bo ja się poświęcam pod show, żeby sprzedaż gali była lepsza. Ale to jest naprawdę paskudny, zły człowiek, który się nie zmienia. Adrian wie. Adrian, znasz Julkę? […] Słuchaj Adrian, za to co zrobiłeś, bo sprawa wyjdzie prędzej czy później. Zostaniesz zgnojony za wszystko. Ja po prostu Adrian powiem ci: zrób sobie rachunek sumienia. Zawsze przed snem zrób sobie rachunek sumienia, bo obiecuję ci, że jest to twoja ostatnia gala, na której walczysz. Ludzie mogą się śmiać, bo nie wiedzą co to jest za materiał, który wyjdzie, ale za film, który wyjdzie to nie będzie tak, że cię wyrzucą z federacji, tylko ty trafisz do więzienia za to, co zrobiłeś.” – odpalił rozzłoszczony Marcoń.

Fragment o którym piszemy możecie zobaczyć poniżej:

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis