MMA PLNajnowszeFAME MMAZmiana w walce wieczoru FAME! Będzie starcie 2 vs 2, do składu dochodzi Gola i Olejnik!

Zmiana w walce wieczoru FAME! Będzie starcie 2 vs 2, do składu dochodzi Gola i Olejnik!

Już w sobotę odbędzie się gala FAME ”Reborn” w Łodzi. Doszło do zmiany w main evencie. Co ciekawe będzie to szalone starcie 2 vs 2. Wstępnie popularny polski stwórca Sylwester Wardęga miał zmierzyć się z aktorem Sebastianem Fabijańskim.

FAME

W tak zwanym co-main evencie szansę powrócenia na odpowiednie tory dostanie Piotr ”Szeli” Szeliga. Podopieczny Mirosława Oknińskiego skrzyżuje rękawice z Patrykiem ”Banudrą” Bandurskim.

Nie zabraknie też pro sportowych zestawień. Uznany pięściarz Maciej Sulęcki spotka się w klatce z byłym zawodnikiem KSW i UFC – Normanem ”Storminem” Parke. Walka odbędzie się na nowych zasadach. Trzy rundy odbędą się w ramach boksu w małych rękawicach, a dwie kolejne na zasadach kickboxingu.

To nie koniec, bowiem będzie też wyjaśnienie spiny Michała ”Wampira” Pasternaka z Dominikiem ”Japońskim Drwalem” Zadorą.

Zmiana!

Doszło do zmiany w głównej walce sobotniej gali FAME ”Reborn”. W Łodzi zobaczymy walkę 2 vs 2! Ostatni pojedynek na kontrakcie z FAME odnotuje Sebastian Fabijański. 

Aktor miał wstępnie zmierzyć się z Sylwestrem Wardęgą. To nie oznacza, że tak nie będzie w sobotę… lecz są różne pomysły, bowiem do składu polskiego twórcy internetowego dołączył jeden z właścicieli FAME – Wojciech Gola. Do składu Fabijańskiego zaś doszedł zaskakująco Tomasz Olejnik, który po latach wraca do organizacji.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis