MMA PLNajnowszeArtnox Fight SportNajwiększy management w Polsce Artnox Fight Sport nie próżnuje! Pokaźna lista najbliższych walk!

Największy management w Polsce Artnox Fight Sport nie próżnuje! Pokaźna lista najbliższych walk!

Największa w Polsce grupa menedżerska Artnox Fight Sport, której właścicielem jest Artur Gwóźdź ma w swoich szeregach dziesiątki zawodników z Polski i zagranicy. W najbliższym czasie aż 12 reprezentantów Artnoxa wyjdzie do klatki, z czego aż pięć będzie miało na szali pas mistrzowski.

Artnox Fight Sport. Zadora, Bekus, Szeliga
Foto: Artnox Fight Sport. Zadora, Bekus, Szeliga

Historia Artnox Fight Sport sięga pięciu lat wstecz, wówczas Artur Gwóźdź rozpoczął swoją działalność. Jego pierwszymi podopiecznymi byli Michał Michalski (zawodnik KSW) oraz Dominik Zadora (były mistrz FEN, K-1). Ponadto, management poszerzył swoje działania także o walki freakowe, ich klientami są m.in. Piotr Szeliga, Arkadiusz Tańcula i “Laluna”.

Już w piątek na gali HFO pasa będzie bronił Patryk Radoń. Tydzień później na gali RFA w Bratysławie wystąpią Leo Brichta, Miroslav Broz oraz Mateusz Rybak. Jednakże w ten sam dzień na FAME MMA w Krakowie zawalczą Piotr Szeliga i “Laluna”. Na KSW 70 w Łodzi z kolei zobaczymy Anitę Bekus. 3 czerwca na Babilon MMA w Nowym Targu będzie można obserwować bratobójczy pojedynek Adama Łaguny z Piotrem Wawrzyniakiem o pas. Oprócz tego także Dominik Zadora, Marcin Kalata i Tomasz Ostrowski.

10 czerwca miejsce będą miały dwa wydarzenia. Babilon MMA w Radomiu i Cavemma w Jaworzenie. Na pierwszej z nich Piotr Kasprzak zawalczy o pas organizacji, wystąpi także Hubert Wybierała i Łukasz Siwiec. Na Górnym Śląsku będzie można śledzić poczynania Łukasza Stanka i Dawida Kuczmarskiego. Podkreślmy, że rozpiskę zamyka gala FEN 40, gdzie zawalczą Kamil Kraska, Piotr Kuberski, Szymon Dusza oraz Jacek Jędraszczyk.

Oto najbliższy plan startów zawodników Artnox Fight Sport:

07.05 gala HFO
Patryk Radoń stanie do obrony pasa

14.05 RFA w Bratysławie
Leo Brichta
Miroslav Broz
Mateusz Rybak


14.05 Fame MMA 14 w Krakowie
Laluna
Piotr Szeliga


28.05 KSW 70 w Łodzi
Anita Bekus


03.06 Babilon MMA 28 w Nowym Targu
Piotr Wawrzyniak vs Adam Łaguna o pas 84 (obaj Artnox)
Dominik Zadora K1
Marcin Kalata
Tomasz Ostrowski


10.06 Babilon MMA 29 w Radomiu
Piotr Kacprzak o pas
Hubert Wybierała
Łukasz Siwiec


10.06 Cavemma
Łukasz Stanek
Dawid Kuczmarski


18.06 FEN 40 w Ostródzie
Kamil Kraska o pas wagi półśredniej
Piotr Kuberski o pas wagi średniej
Szymon Dusza
Jacek Jędraszczyk

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis