MMA PLNajnowszeFreak FightNajsilniejszy strongman w Polsce w mocnym treningu! Wiemy w jakim klubie spędza przygotowania do MMA!

Najsilniejszy strongman w Polsce w mocnym treningu! Wiemy w jakim klubie spędza przygotowania do MMA!

Krzysztof Radzikowski jeszcze w tym roku ma zadebiutować w mieszanych sztukach walki. Już niebawem poznamy jego pracodawcę oraz przeciwnika. W tym momencie wiemy, gdzie jeden z najbardziej utytułowanych polskich strongmanów spędza przygotowania.

Radzikowski

Jeden z najlepszych światowych siłaczy na swoim koncie ma mnóstwo sukcesów. Kariera jednak została zahamowana z powodu sytuacji covidowej. Radzikowski nie zamierza długo czekać i już znalazł nowe wyzwanie. Warto zaznaczyć, że 40-latek od zawsze interesował się mieszanymi sztukami walki. Mowa tu choćby o czasach legendarnej organizacji Pride.

Radzikowski przygotowuje się w Ankosie Poznań!

Krzysztof Radzikowski do debiutu w MMA przygotowuje się w jednym z najlepszych klubów w Polsce. Mówimy tutaj o Ankosie Poznań.

Poniedziałek zaliczony💪💪👊👊A po ciezkim treningu @reignbodyfuel#trening#sportsman#mma#monday#poniedziałek#ankosmma#reignbodyfuel

Radzikowski to choćby mistrz świata federacji World Strongman Federation. Do tego ważnego triumfu doszło w 2012 roku. 39-latek w ostatnim czasie zdobywał nowych fanów/kibiców – poprzez udział w programie Gogglebox. Przed telewizorem”, który jest transmitowany na kanale TTV.

Krzysztof o swoich przygotowaniach wspomina w materiale poniżej:

Zobacz także:

Khabib Nurmagomedov zapewnia: Ring girls to najbardziej bezużyteczne osoby w MMA! Co wy na to?

Duża burza powstała po ostatniej wypowiedzi Khabiba Nurmagomedova (29-0). Dagestańczyk wyraził swoją opinię na temat ring girls na galach mieszanych sztuk walki.

Marcin Różalski ostro komentuje zachowanie Kwiecińskiego! Chodzi o pieska na grillu! Widzieliście?

Nie tak dawno przy Alanie Kwiecińskim było głośno i to nie z powodu następnej walki! Na zawodnika FAME MMA spadła krytyka, gdy śmiał się, że zamknie pieska na grillu. Kwieciński próbował obrócić wszystko w żart. Warto jednak zaznaczyć, że grill był zimny. Nie zmienia to jednak faktu, że ”żart” był po prostu słaby.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis