MMA PLNajnowszeBoksNajmłodszy syn Michała Materli również boksuje! Martin odnotował zwycięstwo! [WIDEO]

Najmłodszy syn Michała Materli również boksuje! Martin odnotował zwycięstwo! [WIDEO]

Jak się okazuje Martin Materla – najmłodszy syn legendy KSW również trenuje boks! Weteran KSW w mediach społecznościowych udostępniał nagrania, bowiem jego syn wziął udział w zawodach. Martin ma już za sobą zwycięstwo w ringu.

Materla

Michał w najbliższym starciu będzie chciał wrócić na odpowiednie tory po ostatniej szybkiej przegranej z Mariuszem Pudzianowskim. ”Cipao” wystąpi przed własną publicznością na gali XTB KSW 78 w Szczecinie. Już niebawem poznamy przeciwnika byłego mistrza KSW.

Warto zaznaczyć, że już jeden syn Materli boksuje i zdobywa jakże ważne doświadczenie. Mowa o Marcelu, który ma za sobą start na młodzieżowych mistrzostwach Polski, mistrzostwach Europy, młodzieżowych mistrzostwach świata czy walka na Polsat Boxing Night.

Martin Materla zwycięża!

Najmłodszy syn Michała Materli również boksuje w BKS Skorpion Szczecin. Marcel Materla ma za sobą zwycięstwo w zawodach.

Wideo z relacji Michała zobaczycie poniżej:

Posted by Sztuki Walki on Sunday, November 20, 2022

Zobacz także:

Kolejna przegrana byłego mistrza KSW! Teraz Mineeva czeka walka na froncie wojennym! [WIDEO] Co wy na to?

Vladimir Mineev (16-1-1) doświadczony zawodnik MMA i uznany kick-boxer stoczył ostatni pojedynek przed wysłaniem na front. Mistrz organizacji AMC Fight Night został powołany do wojska w ramach częściowego rozkazu mobilizacyjnego prezydenta Rosji – Władimira Putina. Rosjanin wystąpił przed własną publicznością, gdy w formule K-1 przed czasem odprawił byłego mistrza KSW – Fernando Rodriguesa Jr. 

Zawodnik One Championship zadedykował wygraną zmarłemu Anthony’emu Johnsonowi! Widzieliście?

Piękny gest na gali One Championship 163, która dzisiaj odbyła się w Singapurze. Jeden z zawodników zadedykował wygraną zmarłemu niedawno Anthony’emu “Rumble” Johnsonowi.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis