MMA PLNajnowszeDawid ZałęckiZałęcki o konflikcie syna z Don Kasjo: Mam nadzieje, że spotka gdzieś Denisa przypadkiem na ulicy!

Załęcki o konflikcie syna z Don Kasjo: Mam nadzieje, że spotka gdzieś Denisa przypadkiem na ulicy!

Dawid Załęcki już dziś stoczy swój drugi pojedynek w freakowej organizacji. ”Crazy” podczas High League 5 w Łodzi stanie przed naprawdę dużym wyzwaniem. Załęcki w formule K-1 zmierzy się z doświadczonym zawodnikiem MMA – Vaso Bakocević. Czarnogórzec w naszym kraju dobrze znany jest z walk w organizacji KSW. ”Psychopata” skrzyżował rękawice chociażby z Borysem Mańkowskim, Arturem Sowińskim czy Anzorem Azhievem.

Kasjo

Denis Załęcki na kanale High League wypowiedział się o konflikcie z Kasjuszem ”Don Kasjo” Życińskim.

Nie potrafi utrzymać języka za zębami. Podpruwa się w internecie. Tylko w internecie, no bo by mnie zobaczył, to by zaraz się odwrócił, udawał że mnie nie widzi, albo by wskoczył za ochronę czy za szefów federacji. W oczy nigdy nic takiego mi nie powiedział, nie obraził mnie tak, jak obraża mnie na wywiadach. Także przy pierwszej okazji macie moje słowo honoru, że nie odpuszczę. Dostanie nauczkę. Nie będę mówił co i jak. Nie będę go straszył w internecie, bo różne organy mogą się tym zainteresować. Do zobaczenia, na pewno się spotkamy i kara będzie.

Załęcki: Nikt nie będzie zarzucał Denisowi…

Dawid Załęcki w rozmowie z portalem FanSportu.pl również wypowiedział się o konflikcie syna z Kasjuszem ”Don Kasjo” Życińskim.

Mam nadzieję, że ”Don Kasjo” spotka gdzieś Denisa przypadkiem na ulicy. Gdzieś, gdzie będzie mało ludzi. Nikt nie będzie zarzucał Denisowi, że robi coś pod publikę. Wyjaśni z nim sprawę po męsku w cztery oczy, a nie przy ochronach, gdzieś na galach. Mam nadzieję, że to będzie szybsze, niż jakakolwiek walka na gali. To będzie męska rozmowa, co z niej wyniknie, to już wyjdzie w praniu.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis