MMA PLMarcin NajmanNajman zapowiada premierę biografii! Znamy datę wydania i tytuł książki

Najman zapowiada premierę biografii! Znamy datę wydania i tytuł książki

Marcin Najman ponownie zaskoczył kibiców. Jak się okazało, zawodnik Fame MMA planuje napisać książkę o swoim życiu. Wydanie autobiografii Najmana jest zaplanowane na przyszły rok.

Temat powstania biografii Marcina Najmana pojawił się wczoraj podczas programu Hejt Park na Kanale Sportowym. Gościem audycji była Małgorzata Domagalik, autorka biografii selekcjonera Reprezentacji Polski w piłce nożnej – Jerzego Brzęczka.

W pewnym momencie prowadzący program zapytał Małgorzatę Domagalik o osobę Marcina Najmana. Zawodnik Fame MMA był kilka miesięcy temu gościem Hejt Parku. Dziennikarka opowiedziała o swoich odczuciach na temat wizyty Najmana w programie.

Uważam, że on sobie świetnie poradził.

Publicystka powiedziała również, o jakiej historii z życia byłego boksera napisałaby, gdyby przyszło jej pracować nad jego biografią.

Wie pan o jakiej historii bym napisała? (…) Zobaczyłam wczoraj chyba, czy przedwczoraj Najmana razem z Tomaszem Gollobem. Pomaga mu, wspiera go w strasznej tragedii, prawda? I sobie pomyślałam kurczę to jest fajny facet.

Internauci od razu podchwycili temat powstania biografii Marcina Najmana. Ku zaskoczeniu wszystkich okazało się, że El Testosteron od pewnego czas pracuje już nad powstaniem takiej książki.

Spokojnie… już mam dwa rozdziały😉 W przyszłym roku premiera mojej biografii „Niegrzeczny Żywot Najmana” 👍👊

Opublikowany przez Marcin Najman Środa, 7 października 2020

Jak się okazuje książka będzie nosić tytuł “Niegrzeczny żywot Najmana” . Biografia Marcina Najmana ma się pojawić na sklepowych półkach już w 2021 roku.

Pierwsza książka Marcina Najmana

Planowana autobiografia Marcina Najmana nie będzie pierwszą książką, która wyszła spod pióra byłego boksera. W 2014 roku Najman napisał bowiem książkę w której opisał historię swojej znajomości z Jerzym Kulejem.

Mistrz olimpijski z 1964 roku był przez wiele lat trenerem i mentorem Marcina Najmana. Wielu nie rozumiało, dlaczego Jerzy Kulej postanowił współpracować akurat z El Testosteronem. Faktem jest jednak, że na okres ich współpracy przypadł najlepszy czas w bokserskiej karierze Najmana. Częstochowianin wygrał wówczas dwanaście zawodowych pojedynków i stanął do walki o międzynarodowe mistrzostwo Polski. W najważniejszym starciu przegrał w drugiej rundzie z Andrzejem Wawrzykiem.

Zobacz także:

Jan Błachowicz po zdobyciu pasa UFC: Cieszę się, że nie musiałem grać kogoś, kim nie jestem

Jan Błachowicz w rozmowie z Przeglądem Sportowym opowiedział o zdobyciu pasa mistrzowskiego wagi półciężkiej UFC. Polak zaznaczył, że zależało mu na tym, by dojść na sam szczyt na własnych warunkach, czyli żeby nie wchodzić w machinę marketingową i dla poklasku nie udawać kogoś, kim nie jest.

Mariusz Pudzianowski chętny na walkę z Piotrem Szeligą! Stawia jeden warunek!

Gwiazdor KSW Mariusz Pudzianowski chętny na walkę z Piotrem Szeligą! “Pudzian” skomentował słowa Szeligi, które ten wypowiedział w rozmowie z portalem MMA.PL.

Tomasz Sarara wróci do FEN? Padła propozycja! 

Trzeba przyznać, że debiut Tomasza Sarary w mieszanych sztukach walki jest wyczekiwany. Uznany kick-boxer do startu zamierza przygotowywać się pod okiem Mirosława Oknińskiego. Jak się okazuje pojawiło się zainteresowanie ze strony organizacji Fight Exclusive Night.