MMA PLCiekawostkiMariusz Pudzianowski chętny na walkę z Piotrem Szeligą! Stawia jeden warunek!

Mariusz Pudzianowski chętny na walkę z Piotrem Szeligą! Stawia jeden warunek!

Gwiazdor KSW Mariusz Pudzianowski chętny na walkę z Piotrem Szeligą! “Pudzian” skomentował słowa Szeligi, które ten wypowiedział w rozmowie z portalem MMA.PL.

Przypominamy, że kilka dni temu na łamach naszego portalu pojawił się wywiad Arkadiusza Hnidy z Piotrem Szeligą, w którym pada pomysł walki kulturysty z Mariuszem Pudzianowskim. Starcie to miałoby być zemstą za wygraną Szeligi nad bratem “Pudziana” – Krystianem Pudzianowskim.

Wspomniany wywiad prezentujemy poniżej:

Mariusz Pudzianowski chętny na walkę z Piotrem Szeligą! Stawia jeden warunek!

Pudzianowski odniósł się do wywiadu, jaki udzielił nam Piotr Szeliga. W swoich mediach społecznościowych “Pudzian” opublikował film z odpowiedzą na słowa pogromcy swojego brata.

Mariusz Pudzianowski zgodził się na potencjalną rywalizację z Piotrem Szeligą, ale pod jednym warunkiem – że przegrany z tego walki nie otrzyma za nią wynagrodzenia.

Cała wypowiedź Mariusza Pudzianowskiego poniżej:

Dziennikarza i młodego poniosło ;))))

Cholera dziennikarza i młodego poniosło;)))) a Wy jak to skomentujecie ??? ;))))

Opublikowany przez Mariusza Pudzianowskiego Wtorek, 6 października 2020

Przypominamy, że Mariusz Pudzianowski aktualnie nie ma zestawionego rywala na swój kolejny występ w klatce KSW. Piotr Szeliga natomiast na gali FAME MMA 8 zmierzy się z innym kulturystą – Piotrem “Bestią” Piechowiakiem. FAME MMA 8 odbędzie się w listopadzie.

Zobacz także:

To już prawie pewne! Będzie efektowny debiut Gamrota?

Pewne jest jedno – Mateusz Gamrot w tym roku zadebiutuje w UFC. Wiemy kto wejdzie w zastępstwo. To nie będzie łatwa walka.

Tomasz Sarara wróci do FEN? Padła propozycja! 

Trzeba przyznać, że debiut Tomasza Sarary w mieszanych sztukach walki jest wyczekiwany. Uznany kick-boxer do startu zamierza przygotowywać się pod okiem Mirosława Oknińskiego. Jak się okazuje pojawiło się zainteresowanie ze strony organizacji Fight Exclusive Night.