MMA PLNajnowszeHighleagueNajman przed walką z Muranem na High League 6: To dla mnie najważniejsza walka w życiu

Najman przed walką z Muranem na High League 6: To dla mnie najważniejsza walka w życiu

Marcin Najman przed nadchodzącą walką ze “Starym Muranem” czyli Jackiem Murańskim, do której dojdzie na marcowej gali High League 6 przekonuje fanów, że zbliżające się starcie będzie najważniejszych w jego sportowym życiu.

Najman przed walką z Muranem

Najman i Murański mają medialny konflikt, a jego eskalacja będzie miała miejsce w klatce High League. Przedsmak tej rywalizacji oglądaliśmy już podczas ogłoszenia tej walki:

Najman przed walką z Muranem na High League 6: To dla mnie najważniejsza walka w życiu

Marcin Najman udzielił wywiadu Hubertowi Mściwujewskiemu z portali MMA BNB, gdzie przekonywał fanów, że będzie tym zawodnikiem, który zakończy internetową działalność rodziny Murańskich:

“On będzie miał rozpierdolony łeb na pół i to jest jedyna rzecz, która się może wydarzyć. Będzie rozjebany i to będzie koniec tej bardzo smutnej i przykrej – choć śmiesznej – historii z dwoma Murańskimi.”

Najman wejdzie do klatki High League mając wpisany w kontrakcie zapis, że żeby otrzymać wynagrodzenie za starcie z Murańskim to albo musi ją wygrać albo przegrać dopiero po pierwszej rundzie. “El Testosteron” nie ukrywa, że dla starcia z Muranem gotowy był podpisać wszystkie warunki zaproponowane przez rywala:

“Powiedziałem, że decyduję się na wszystkie warunki, które on przedstawił, na wszystkie! Żeby tylko móc go dorwać. I nie interesowało mnie już co on tam sobie jeszcze wpisze. Nie interesowało mnie czy będziemy walczyć na jakiejś platformie podtrzymywanej przez dwa helikoptery. Mnie ta jego głupota już nie interesowała. Chodziło tylko o to, by mieć parę metrów przestrzeni i spokój, że jak mu wpierdolę i rozjebię mu łeb, to nie pójdę za to siedzieć. I to jest. Podpisał się pod tym. Jest złożony podpis i mam możliwość zrobienia tego. Ja nie wiem czy wy sobie do końca zdajecie z tego sprawę. Ale dla mnie to jest najważniejsza walka w życiu i będę na nią tak przygotowany – co najmniej tak – jak na pierwszą walkę z Saletą.”

Przypominamy, że gala High League 6 odbędzie się 18 marca w katowickim Spodku.

Zobacz także:

Ferrari w strachu? Kamil Łaszczyk pokazuje szybkość przed ich walką na FAME 17 [WIDEO]

Amadeusz “Ferrari” Roślik może zacząć etap bycia w strachu? Jeden z najpopularniejszych freak fighterów w Polsce już 3 lutego zmierzy się z zawodowym pięściarzem Kamilem Łaszczykiem w walce, która będzie walką wieczoru gali FAME 17.

Martin Lewandowski o krytyce walki wieczoru XTB KSW 78 przez fanów: Nie wiem czy to walka mało interesująca! Co wy na to?

Martin Lewandowski był gościem dziennikarza TVP Sport Patryka Prokulskiego i opowiedział m.in. o krytyce walki wieczoru nadchodzącej gali XTB KSW 78 przez fanów.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis