MMA PLMarcin NajmanNajman prezentuje w jaki sposób znokautuje Murańskiego: Każdy cios to jest ciężki nokaut! [WIDEO]

Najman prezentuje w jaki sposób znokautuje Murańskiego: Każdy cios to jest ciężki nokaut! [WIDEO]

Ta walka musi się odbyć! Marcin Najman na swoim kanale YouTube zamieścił następny materiał, w którym co ciekawe zaprezentował w jaki sposób znokautuje Jacka Murańskiego. Niewykluczone, że do takiego starcia dojdzie w pierwszej połowie 2022 roku.

Najman

Na debiut Jacka Murańskiego czekało wielu kibiców. Dlaczego? Ciekawość co tak naprawdę potrafi ”Muran”. Jacek ostatecznie zadebiutował na FAME MMA 12 w Ergo Arenie, gdzie zastąpił kontuzjowanego syna.

Pojedynek dostarczył mnóstwo emocji. W czwartej rundzie po kolejnym faulu sędzia Piotr Jarosz postanowił przerwać pojedynek. Tym samym zwycięzcą po dyskwalifikacji został Arkadiusz Tańcula.

Tak będzie?

Marcin Najman prezentuje w jaki sposób znokautuje Jacka Murańskiego. ”El Testosteron” gwarantuje, że Murański ustał uderzenia ”Aroya”, ponieważ nie były one wprowadzone czysto w punkt.

Mówicie, że ustał? No nie do końca. Gdyby nie ugryzł, to by nie postał. Jeżeli mnie spotka w oktagonie, ta walka nie potrwa 60 sekund. Znokautuję go każdym jednym ciosem, którym go trafię. Każdy cios to jest ciężki nokaut i utulenie do snu bydlaka, którego później w tej klatce małej rzymskiej zostawimy, zamontujemy poidło, zamontujemy koryto i już bydlak stamtąd nie wyjdzie

Całe nagranie poniżej:

Zobacz także:

Wielki powrót do KSW? Mateusz Borek ponownie w roli konferansjera!

Jesteśmy świadkami małego trzęsienia ziemi na rynku polskiego MMA. Po wielu latach współpracy, największa organizacja w Europie opuszcza Polsat i przenosi się na platformę Viaplay.

Konrad Niewolski wyśmiewa i komentuje walkę Murańskiego: To pozer, nigdy nie walczył! Widzieliście?

Tu jest ostry i prawdziwy konflikt! Konrad Niewolski zabrał głos po przegranej Jacka Murańskiego, który stoczył pierwszą walkę. ”Muran” wystąpił w extra fightcie na FAME MMA 12 w Ergo Arenie.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis