MMA PLFAME MMAKonrad Niewolski wyśmiewa i komentuje walkę Murańskiego: To pozer, nigdy nie walczył!

Konrad Niewolski wyśmiewa i komentuje walkę Murańskiego: To pozer, nigdy nie walczył!

Tu jest ostry i prawdziwy konflikt! Konrad Niewolski zabrał głos po przegranej Jacka Murańskiego, który stoczył pierwszą walkę. ”Muran” wystąpił w extra fightcie na FAME MMA 12 w Ergo Arenie.

Murański

Przypomnijmy, że początkowo miało dojść do rewanżu pomiędzy Mateuszem Murańskim, a ”Aroyem”. Były aktor serialu ”Lombard. Życie pod zastaw” doznał kontuzji, a w jego miejsce wszedł ojciec.

Pojedynek dostarczył mnóstwo emocji. W czwartej rundzie po kolejnym faulu sędzia Piotr Jarosz postanowił przerwać pojedynek. Tym samym zwycięzcą po dyskwalifikacji został Arkadiusz Tańcula.

Niewolski wyśmiewa Jacka Murańskiego!

Są pierwsze słowa Konrada Niewolskiego po walce Jacka Murańskiego. Polski reżyser wyśmiał ”Murana”. Warto zaznaczyć, że obaj mają mocny konflikt i nie brakuje tutaj mocnych słów.

(Śmiech) Moi drodzy kto obserwował karierę w cudzysłowie Jacka parcha przygłupa pozera Murańskiego w internecie wiedział, że to co miało dzisiaj miejsce na pewno się wydarzy. Jacek Murański jest zwykłym pozerem, nigdy nie walczył i to, że ktokolwiek uwierzył – że ten pozer jest zawodnikiem, bo zobaczył dwa filmiki (jak ten przygłup skacze na skakance i walczy z cieniem pomiędzy workami). Jeżeli ktoś uwierzył to coś, kreatura jest zawodnikiem no to dzisiaj mógł zobaczyć jak bardzo się mylił.

Cała wypowiedź poniżej:

Zobacz także:

Okniński komentuje walkę Murańskiego na FAME MMA 12: Był twardy, ale umiejętności żadnych! Widzieliście?

Za nami najbardziej szalona walka w dotychczasowej historii polskich freak-fightów. Po czterech rundach niezwykle intensywnych wymian, Arkadiusz Tańcula w bardzo dominującym stylu pokonał Jacka Murańskiego.

Patryk Karczmarczyk o zachowaniu Wrzoska z kibicem: Bardzo dobrze zrobił! Co wy na to?

Patryk Kaczmarczyk (7-1) na twitterze postanowił skomentować zachowanie Marcina Wrzoska, który był bardzo zły po werdykcie na FAME MMA 12. ”Polish Zombie” po sześciu rundach przegrał z Kasjuszem Życińskim.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis