MMA PLDominik ZadoraNajman o walce Murański-Zadora: Takie starcie można by podciągnąć pod paragraf! [WIDEO]

Najman o walce Murański-Zadora: Takie starcie można by podciągnąć pod paragraf! [WIDEO]

Nie milkną głosy o debiucie Jacka Murańskiego w sportach walki. Aktor zdradził w jednym z ostatnich wywiadów, że miał propozycje walki z Dominikiem Zadorą. O potencjalnym zestawieniu Zadora vs. Murański wypowiedział się w wywiadzie dla naszego portalu – Marcin Najman.

Najman

Jacek Murański to polski aktor, znany m.in. z programu „Lombard. Życie pod zastaw”. Posiada syna – Mateusza, który już 15 maja zmierzy się na gali FAME MMA 10 z Arkadiuszem Tańculą. 52-latek przyznał w ostatnich wywiadach, że miał kilka propozycji wejścia do oktagonu.

Organizacją, która najchętniej zaprosiłaby Jacka do swojej klatki jest FEN. Paweł Joźwiak miał już podobno zaproponować Murańskiemu pojedynek z Dominikiem Zadorą. Czy dojdzie do takiej walki.

Najman: Profesjonalny sportowiec bije staruszka!

Na temat potencjalnej walki Jacka Murańskiego z Dominikiem Zadorą wypowiedział się Marcin Najman.

Nie wyobrażam sobie, żeby doszło do takiej walki. Taki pojedynek jest możliwy tylko w jego wyobraźni. Takie starcie można by podciągnąć pod jakiś paragraf. Profesjonalny sportowiec bije staruszka. Jeśli ten Murański ma wizję takiej walki to ewidentnej jest to wizja w tworkach.

Dominik Zadora to mistrz federacji Fight Exclusive Night w K-1. Zawodnik, który występuje w wadze półśredniej wystąpił już na galach FEN-u pięciokrotnie. Obecnie znajduje się na fali trzech zwycięstw z rzędu. W swoim ostatnim pojedynku na gali FEN 33, „Japoński Drwal” pokonał przez decyzję Pavla Šacha.

Cała rozmowa poniżej:

Zobacz także:

Kim jest Antykonfident? Przeciwnik Żuroma na MMA VIP 2!

Już osiemnastego czerwca odbędzie się druga edycja MMA VIP. Trzeba przyznać, że karta walk może wzbudzić zdecydowanie większe zainteresowanie niż poprzednia.

KSW: To byłby hit! Ziółkowski zawalczy w superfighcie?

Aktualny mistrz wagi lekkiej KSW – Marian Ziółkowski, zamieścił na swoim Instagramie post, w którym wobec kontuzji Borysa Mańkowskiego wskazuje swojego kolejnego przeciwnika. Rywalem Warszawianina miałby być – Daniel Torres.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis