MMA PLNajnowszeFAME MMANajman o potencjalnej walce Gola vs Kawulski: Wojtek high-kickiem ze swojej szczupłej nóżki mógłby zaskoczyć!

Najman o potencjalnej walce Gola vs Kawulski: Wojtek high-kickiem ze swojej szczupłej nóżki mógłby zaskoczyć!

Marcin Najman zapytany o potencjalną walkę włodarzy był pewny jeśli chodzi o wytypowanie zwycięzcy. Były bokser jest przekonany, że Wojciech Gola wygrałby starcie w formule MMA z Maciejem Kawulskim.

Gola-Kawulski

Maciej Kawulski jeden z właścicieli organizacji KSW może popisać się dorobkiem z młodości. Mowa tutaj o startach amatorskich. Maciej pod skrzydłami Mirosława Oknińskiego mógł cieszyć się ze zdobytego zwycięstwa.

Marcin Najman: Wojtek walczy, to nie są żarty!

Marcin Najman jest przekonany kto byłby górą w starciu włodarzy największych organizacji w naszym kraju. Kawulski ma na koncie walki amatorskie zaś Gola może popisać się dorobkiem dwóch walk zawodowych.

Na dzisiaj Wojciech Gola, bo jest w sztosie treningowym. Wojtek walczy, to nie są żarty. Maciek jest świetnym reżyserem. Ma na swoim koncie jedną, lub dwie walki w formule MMA, ale dzisiaj Wojtek Gola jakimś high-kickiem ze swojej szczupłej nóżki mógłby zaskoczyć.    

Wojciech Gola to jeden z właścicieli organizacji FAME MMA, która w krótkim czasie zdobyła dużą popularność i świetne wyniki. Poznaniak zaczął swoje starty w 2017 roku. Gola nie przywykł odrzucać wyzwań. Co warte wspomnienia pieniądze za walkę zostały przekazane dla dziewczynki, która walczy z poważną chorobą. Wracając do walki Wojciech przed własną publicznością wystąpił w formule kick-boxingu. Po całym dystansie zdecydowanie na punkty pokonał Piotra ”Bonusa BGC” Witczaka.

Wojciech Gola na następny pojedynek musiał poczekać. Dość niespodziewanie pojawił się w karcie walk pierwszego wydarzenia FAME MMA w Anglii. Gola musiał uznać wyższość Joela ”JMX” Morrisona, który może popisać się świetnymi warunkami fizycznymi. Były uczestnik ”Ekipy z Warszawy” wrócił na odpowiednie tory podczas 6-edycji, gdy efektownie i szybko odprawił Marcina ”Rafonixa” Krasuckiego.

Zobacz także:

Mariusz Cendrowski potrzebuje pomocy! Pomożecie?

Były bokser miał poważny wypadek samochodowy. Zachęcamy wszystkich do pomocy

To byłoby zestawienie! Taka walka jest możliwa w organizacji FEN?

Paweł Jóźwiak szybko reaguje. Mowa o Saidovie, który aktualnie jest wolnym agentem

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis