MMA PLACAFEN zainteresowane Saidovem! Paweł Jóźwiak proponuje wielkie starcie!

FEN zainteresowane Saidovem! Paweł Jóźwiak proponuje wielkie starcie!

Foto: Facebook/ Saidov
Foto: Facebook/ Saidov

FEN zainteresowane Aslambekiem Saidovem! Po wypłynięciu informacji o braku zobowiązań kontraktowych u Czeczena, swoją propozycję przedstawił prezes drugiej największej organizacji MMA w Polsce!

Saidov ostatnie walki toczył dla organizacji ACA. W ostatnim wywiadzie dla kanału 6Pak przeprowadzonym przez Michała Rogozińskiego przyznał jednak, że jest obecnie wolnym zawodnikiem.

FEN zainteresowane Saidovem! Paweł Jóźwiak proponuje wielkie starcie!

Choć sam Saidov wykazał zainteresowanie trzecią walką z Borysem Mańkowskim w Federacji KSW, to Paweł Jóźwiak zaproponował Czeczenowi wielką walkę w organizacji FEN!

Saidov miałby się skonfrontować z mistrzem wagi lekkie Fight Exclusive Night Mateuszem Rębeckim!

“Hej @Arrachion dochodzą mnie słuchy ze Aslambek Saidov jest wolnym zawodnikiem i schodzi do kat. lekkiej . Saidov VS Rębecki o pas @FENmma LW ? Zróbmy to!”

Saidov w ACA stoczył siedem swoich ostatnich walk w karierze. Jego rekord wynosił 5 zwycięstw i 2 porażki. Wcześniej z powodzeniem rywalizował w ringu oraz później klatce KSW, gdzie przez długi okres był nawet mistrzem wagi lekkiej.

Czy Wy jesteście zainteresowani potencjalną walką Rębecki vs. Saidov w FEN?

Zobacz także:

Czy Aslambek Saidov chce trylogii z Borysem Mańkowskim?

Aslambek Saidov (23-6) aktualnie jest wolnym zawodnikiem i już niebawem mamy poznać jego nowego pracodawcę. 36-latek już nie pierwszy raz wspomina, że chętnie wróci do organizacji KSW. Reprezentant Arrachionu Olsztyn jest otwarty na trzeci pojedynek i tym samym zakończenie rywalizacji z Borysem Mańkowskim (21-8-1).

Piotr Strus ostro o FAME MMA! Zgadzacie się z tą opinią?

Kontrowersyjny wpis zawodnika UFC po przegranej na Piotr Strus już w następnym tygodniu wyjdzie do klatki ACA. Reprezentant WCA Fight Team postanowił w mocnych słowach wypowiedzieć się o FAME MMA.