MMA PLBoksPoważny wypadek boksera. Mariusz Cendrowski potrzebuje pomocy! [WIDEO]

Poważny wypadek boksera. Mariusz Cendrowski potrzebuje pomocy! [WIDEO]

Mariusz Cendrowski potrzebuje naszej pomocy! Bokser mający na swoim koncie duże osiągnięcia – miał poważny wypadek samochodowy. Mariusz wylądował na wózku inwalidzkim, ale jest nadzieja żeby stanął na nogi!

42-latek jest olimpijczykiem, bo przecież w 2000 roku brał udział w Letnich Igrzyskach Olimpijskich w Sydney. Ponadto wojownik pochodzący z Lubina jest wielokrotnym amatorskim Mistrz Polski Seniorów, Młodzików i Juniorów. Cedrowski ma za sobą również karierę zawodową. Jego bilans to 23 zwycięstwa w tym 8 zakończonych przez nokaut, 4 porażki oraz 2 remisy. Dodać również trzeba, że Mariusz w 2007 roku podpisał kontrakt z najbardziej znanym promotorem na świecie. Mowa o Don Kingu, który prowadził karierę choćby powracającego Mike Tysona.

Mariusz Cendrowski miał poważny wypadek. Pomóżmy!

Mariusz Cendrowski trzynastego listopada 2016 roku miał poważny wypadek samochodowy. Niestety Mariusz wylądował na wózku, ale jest nadzieja, aby wstał na nogi. Cendrowski jest już po operacji i wkręceniu śrub, ale dalej jest potrzebna pomoc. Właśnie tutaj możecie dorzucić swoją cegiełkę dla naszego wojownika!

Poznajcie historię Mariusza Cendrowskiego, która powoduje ciarki. Cendrowski walczy o zdrowie i jako świetnie wyszkolony sportowiec robi co może, aby tą ciężką walkę po prostu wygrać. Mariusz zapowiada, że wstanie na nogi i jeszcze pojawi się w ringu.

Zobacz także:

Piotr Strus ostro o FAME MMA! Zgadzacie się z tą opinią?

Piotr Strus już w następnym tygodniu wyjdzie do klatki ACA. Reprezentant WCA Fight Team postanowił w mocnych słowach wypowiedzieć się o FAME MMA

Marcin Najman mocno kopie! Będzie udane pożegnanie?

Marcin Najman już piątego września stoczy swój pierwszy pożegnalny akt. Zobaczcie w jakiej formie jest częstochowianin