MMA PLMarcin NajmanNajman nadal zabiega o walkę z Murańskim: Gra fightera, jednocześnie nim nie będąc! Nie ma ze mną szans!

Najman nadal zabiega o walkę z Murańskim: Gra fightera, jednocześnie nim nie będąc! Nie ma ze mną szans!

Jacek Murański wystąpi na gali FAME MMA 15 i zmierzy się najprawdopodobniej z Arkiem Tańculą lub zawodnikiem rezerwowym. Pałający nienawiścią do “Murana” Marcin Najman ponownie ruga internetowego oponenta mówiąc, że chętnie chce go wyjaśnić.

Murański

Konflikt Marcina Najmana z Jackiem Murańskim ciągnie się niczym hiszpańska telenowela. Panowie od wielu miesięcy wbijają sobie szpilki w social mediach, wyśmiewają się nawzajem i wyzywają. Szczytem ich konfrontacji są ich rozmowy na Skype, które można znaleźć na naszym kanale YouTube.

Zobacz: Jacek Murański zapowiada walkę w rzymskiej klatce i prezentuje uderzenia łokciami! [WIDEO]

Najman kpi z Murańskiego!

“El Testosteron” w rozmowie z Super Expressem na kanale Koloseum ponownie wypowiedział się o Jacku Murańskim i jak zawsze nie szczędził słów na jego temat.

Internet wymyślił walkę ze starym Murańskim. Gdyby ją ogłoszono, rozbiłaby bank. Ma coś niesamowitego w sobie. Do dzisiaj, nie zadając żadnego ciosu, wywalczył sobie drugą gażę za walkę, gdzie nie pokazał zupełnie nic, jeśli chodzi o sporty walki. […] To jest aktorska umiejętność, tak zagrać fightera, jednocześnie nim nie będąc. Bardzo chętnie bym chciał go wyjaśnić. Moim zdaniem po walce z Tańculą wie, że nie ma żadnych szans ze mną.

– twierdzi Najman.

Co ciekawe, internetowe zadry Najmana z Murańskim trwają ponad rok i od tego czasu nie doszło do ich spotkania na żywo przed kamerami. Często mówi się, że to może być walka, która rozbiłaby bank w świecie polskich freak fightów.

Zapraszamy do obejrzenia trzeciej części konfrontacji Marcina Najmana z Jackiem Murańskim. Śmiech i dobry humor gwarantowane:

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis