MMA PLFAME MMAJacek Murański zapowiada walkę w rzymskiej klatce i prezentuje uderzenia łokciami! [WIDEO]

Jacek Murański zapowiada walkę w rzymskiej klatce i prezentuje uderzenia łokciami! [WIDEO]

Wczoraj organizacja FAME MMA ogłosiła szalone starcie na najbliżej 15-edycji. Zobaczymy wtedy walkę Arkadiusza Tańculi z Mateuszem Murańskim. Niezależnie od wyniku ”Aroy” tego samego wieczoru stoczy również drugi pojedynek z Jackiem Murańskim. ”Muran” postanowił zabrać głos i zaprezentował uderzenia łokciami.

Murański

Murański ostatni pojedynek stoczył na 14 edycji w Tauron Arenie, gdzie miał do wyjaśnienia mocny konflikt z Alanem Kwiecińskim. Mateusz po 3-rundach wygrał niejednogłośną decyzją sędziów. Warto zaznaczyć, że Murański w drugiej rundzie miał rywala na deskach.Niewykluczone, że w przyszłości dojdzie do ich rewanżu – tu konflikt nie został zakończony.

Jacek Murański zapowiada!

Jacek Murański zabrał głos po ogłoszeniu jego starcia z Arkadiuszem Tańculą w rzymskiej klatce. Ponadto ”Muran” zaprezentował uderzenia łokciami, które będą dozwolone podczas rewanżowego starcia.

Widzimy się w RZYMSKIEJ KLATCE podczas 15 Gali @famemmatv z rakiem tanculą i ( lub ) z jego “rezerwowym ” ,który jest szczurem i internetowym trollem . A NAJCHĘTNIEJ TO Z JEDNYM I DRUGIM PODCZAS TEJ SAMEJ GALI !!!!!!! Co Wy na to droga publiczności???Widzimy się już 20 lipca w Łodzi podczas pierwszej konferencji do FAME MMA 15 #PRAWDAISPRAWIEDLIWOSCZWYCIEZY

Posted by Freak Fight on Saturday, July 16, 2022

Zobacz także:

Kolejny Polak zawalczy o milion dolarów! Rywalem niebezpieczny striker! Będziecie oglądać?

Kolejny Polak dołączył do wyścigu o milion dolarów. Marcin Wójcik (15-8) podpisał kontrakt z organizacją PFL i już w sierpniu stanie do walki z reprezentantem Lebanonu, Mohammadem Fakhreddine (15-4).

Niepublikowane wcześniej nagranie z szatni FAME 14! Parke i Murańscy w roli głównej! Widzieliście?

Na kanale Ebe Ebe na YouTube pojawił się filmik z FAME 14 z udziałem m.in. Jacka i Mateusza Murańskich oraz Normana Parke’a. Nagranie przedstawia moment, kiedy “Młody Muran” jest świeżo po zwycięstwie nad Alanem Kwiecińskim, a “Stormin” przygotowuje się do swojego starcia z Piotrem Szeligą.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis