MMA PLMarcin NajmanNajman ma przesłanie do pielęgniarzy i podsumowuje wizytę: Tylko wujek Władek mógłby to ustalić! [WIDEO]

Najman ma przesłanie do pielęgniarzy i podsumowuje wizytę: Tylko wujek Władek mógłby to ustalić! [WIDEO]

Marcin Najman nie powiedział dziś ostatniego słowa. ”El Testosteron” na swoim kanale YouTube miał przesłanie do pielęgniarzy oraz postanowił podsumować dzisiejszą wizytę. Częstochowianin na oddziale psychiatrycznym szukał… Jacka Murańskiego. Wygląda na to, że konflikt pomiędzy nimi nabiera jeszcze większego rozpędu.

Najman

”Muran” szykuje się do drugiego pojedynku w mieszanych sztukach walki. Niewykluczone, że Jacek Murański dwudziestego szóstego sierpnia w Łodzi stoczy dwie walki. Podczas FAME MMA 15, bowiem może zmierzyć się z Arkadiuszem Tańculą, a następnie ”Szalonym Reporterem”.

Podczas FAME MMA 12 w Ergo Arenie doszło do pierwszej walki Murańskiego. Jacek zastąpił kontuzjowanego syna i w extra fightcie zmierzył się z Arkadiuszem Tańculą. Była to walka w rzymskiej klatce, gdzie również dozwolone były uderzenia łokciem. Ostatecznie Murański po kolejnym faulu został zdyskwalifikowany i pozostał spory niesmak.

Marcin Najman z przesłaniem do pielęgniarzy!

Marcin Najman na swoim kanale YouTube nagrał kolejne wideo. Tym razem miał przesłanie do pielęgniarzy.

Jeszcze kilka słów do Panów pielęgniarzy, którzy kawał dobrej roboty odwalają szukając go centymetr po centymetrze. Właściwie na terenie całego kraju. Moi drodzy jeżeli będzie sytuacja, że nie będziecie mieli przy sobie jakiegoś kaftana czy trytek, to w dywan go zawińcie. W dywan, na plecy i również w takiej formie z pewnością go przyjmą na tej izbie przyjęć.        

To jednak nie koniec!

Słyszycie? W oddali dancing. Myślę, że w tego typu placówkach, gdzie szukałem starego Murańskiego również tego typu dancingi mogą się odbywać. Przynajmniej tak mi się wydaje. Wiem, że jest wielu z was zawiedzionych, że ostatecznie nie potwierdziliśmy czy stary Murański jest już złapany i dostarczony na oddział. Słyszeliście tylko rodzina może uzyskać taką informację czyli tylko wujek Władek mógłby mieć pełną wiedzę na ten temat. Nikt więcej.

Zobacz także:

Marcin Najman apeluje: Nie ma miejsca dla Murańskich w internecie! Moje dziecko też atakował! Widzieliście?

Marcin Najman postanowił ponownie zabrać głos w sprawie Jacka Murańskiego. Nie brakowało mocnych słów! ”El Testosteron” postanowił wspomnieć o ostatnim zachowaniu ”Murana”. Najman ponadto przyznał, że w grudniu musi wyjść i pokazać  dobitnie wszystkim brak umiejętności Jacka Murańskiego.

Znamy rywala Kuby Nowaczkiewicza na High League 4! Zaskoczenie?

Podczas gali HIGH League 4, 17 września w Arenie Gliwice, dojdzie do walki influencerów. Naprzeciw siebie staną Jakub Nowaczkiewicz i Cezary “Czaro” Nykiel.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis