MMA PLMarcin NajmanMarcin Najman apeluje: Nie ma miejsca dla Murańskich w internecie! Moje dziecko też atakował!

Marcin Najman apeluje: Nie ma miejsca dla Murańskich w internecie! Moje dziecko też atakował!

Marcin Najman postanowił ponownie zabrać głos w sprawie Jacka Murańskiego. Nie brakowało mocnych słów! ”El Testosteron” postanowił wspomnieć o ostatnim zachowaniu ”Murana”. Najman ponadto przyznał, że w grudniu musi wyjść i pokazać  dobitnie wszystkim brak umiejętności Jacka Murańskiego.

Najman

Marcin Najman tym samym w 2022 roku stoczy dwa pojedynki. Najbliższy odbędzie się w organizacji WOTORE, gdzie czeka go starcie z Pawłem Jóźwiakiem. O pojedynku z prezesem Fight Exclusive Night mówi się już od dłuższego czasu.

Drugi pojedynek? Niewykluczone, że będzie to wyczekiwane starcie z Jackiem Murańskim. Tu jest prawdziwa nienawiść i konflikt.

Marcin Najman apeluje!

Marcin Najman na swoim kanale YouTube postanowił wypowiedzieć się o ostatnim zachowaniu Jacka Murańskiego.

Moi drodzy obserwuje to co się dzieje w sieci, obserwuje tego bydlaka starego Murańskiego, który przekracza kolejne poziomy żenady. Odwierca już kolejne poziomy poza dnem. Można się kłócić, czasy są jakie są, ludzie lubią różne dramy/konflikty natomiast dzieci to jest rzecz święta. Dzieci się nie tyka, natomiast to chodzące gówno Murański nie ma żadnych, ale to żadnych hamulców. Atakowanie dziecka Nitra, który umówmy się jest zwykłym internetowym głupkiem, ale ja nie widziałem, żeby czyjeś dzieci atakował. Na to nie powinno być zezwolenia. Wszyscy medialnie powinniśmy go zbanować – jednego i drugiego. Przestrzeń internetu powinna zostać uwolniona od tego chodzącego gówna starego i młodego. Miejsca gówna jest w kiblu, a nie w przestrzeni internetu! Przecież moje dziecko też atakował, dlatego nie dziwcie mi się, że ja w grudniu wyjdę z nim do walki. Muszę mu wpi**rdolić. Siedzieć za takie gówno nie będę, więc muszę to zrobić na sportowo w klatce. Oczywiście on nie chce tej walki i robi wszystko, żeby młody wyszedł za niego. On wie, że dostanie wpi**dol, przecież on nic nie umie, to chodząca gangrena, która umie dostać tylko wpi**dol.          

Całe wideo poniżej:

Zobacz także:

Szalony Reporter ostro o Murańskich: Nie bierzmy i nie organizujmy walk z nimi! W końcu znikną! Co wy na to?

Ostatni odcinek Szalonego Reportera i Arkadiusza Tańculi na kanale “Szalony Tańcula” odbił się szerokim echem. Panowie komentowali m.in. sprawę Jacka Murańskiego, który mocno zostawił znak po sobie podczas ostatniego programu FAME CAGE.

Boxdel przeprasza Nitro i komentuje zachowanie Murańskiego: Pewna granica została przekroczona! Widzieliście?

Michał Baron podczas wczorajszego programu ”face to face” postanowił zabrać głos w sprawie zachowania Jacka Murańskiego. Ponadto jeden z właścicieli FAME MMA postanowił przeprosić Sergiusza Górskiego.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis