MMA PLMarcin NajmanNajman i Złotówa zawalczą za darmo! Pieniądze oddadzą na leczenie byłych mistrzów!

Najman i Złotówa zawalczą za darmo! Pieniądze oddadzą na leczenie byłych mistrzów!

Można o nim mówić różnie, bo sportowcem nie jest żadnym, ale szum wokół siebie potrafi zrobić niewyobrażalny! Teraz mamy kolejną ważną wiadomość dotyczącą gali zorganizowanej przez “El Testosterona” – Najman i Złotówa zawalczą na niej za darmo!

Może “za darmo” to określenie nieprecyzyjne, bowiem swoje wynagrodzenie za pojedynek na gali MMA-VIP przekażą na leczenie chorych mistrzów.

Najprawdopodobniej chodzi o legendarnego kickboksera Marka Piotrowskiego oraz najlepszego żużlowca w historii Tomasza Golloba, którym Marcin Najman systematycznie pomaga w rehabilitacji.

Najman i Złotówa zawalczą za darmo! Pieniądze oddadzą na leczenie byłych mistrzów!

Marcin Najman i Szymon Wrzesień znany jako “Taxi Złotówa” mają zmierzyć się ze sobą na gali MMA VIP, którą zorganizuje sam Najman. Odbędzie się ona 13 lutego 2021 roku.

To na tej gali “El Testosteron” ma zakończyć sportową karierę, a w rozpisce imprezy znajduje się wiele nazwisk znanych z bokserskich ringów, którzy zadebiutują w walce w formule MMA.

Pożegnalna walka Najmana: Taxi Złotówa rywalem, Mirek Okniński sędzią!

Oto, co wiemy o pożegnalnej walce i gali VIP-MMA, na której dojdzie do ostatniej walki w karierze “El Testosterona”:

Pożegnalna gala będzie galą pełnowymiarową, czyli będzie sześć-siedem pojedynków. Rywalem Marcina Najmana będzie Szymon Wrzesień, pseudonim “Taxi Złotówa”, który wygrał z Bonusem BGC. Sędzią całego wydarzenia będzie Mirosław Okniński. On będzie sędzią ringowym i będzie organizował skład sędziowski.

Poniżej aktualna rozpiska wydarzenia:

1.Fit Dzik vs. Adrian Cios (mma)
2.Marcin Rekowski vs. Patryk Kowoll (mma)
3.Przemysław Opalach vs. TBA (mma)
4.TBA vs. TBA (K1)
5.TBA vs. TBA (mma)
6.Ewa Piątkowska vs. TBA (mma)
7.Najman vs. Złotowa (mma)

Zdjęcie

Zobacz także:

Ujawniono po ile PPV za galę MMA-VIP! Marcin Najman zaskoczył ceną!

Ujawniono cenę PPV za nadchodzącą galę MMA-VIP, na której to Marcin Najman rzekomo ma zakończyć sportową karierę. Cena PPV za to wydarzenie będzie w dwóch opcjach. Kwota za dostęp jest zaskakująco… niska!

Rozpiska MMA-VIP. “Fit Dzik” w karcie walk w starciu “trenerów personalnych”

Rozpiska gali MMA-VIP nabiera kształtów. Mamy kolejną walkę, która została dodana do rozpiski imprezy, na której odbędzie się pożegnanie ze sportem Marcina Najmana.