MMA PLVIP MMARozpiska MMA-VIP. “Fit Dzik” w karcie walk w starciu “trenerów personalnych”

Rozpiska MMA-VIP. “Fit Dzik” w karcie walk w starciu “trenerów personalnych”

Foto: Facebook/ Fit Dzik

Rozpiska gali MMA-VIP nabiera kształtów. Mamy kolejną walkę, która została dodana do rozpiski imprezy, na której odbędzie się pożegnanie ze sportem Marcina Najmana.

Organizator poinformował w mediach społecznościowych, że kolejną walką, którą kibice zobaczą na gali MMA-VIP będzie pojedynek dwóch trenerów personalnych: Adriana Ciosa i Tomasza Łomnickiego. Ten drugi funkcjonuje w przestrzeni medialnej jako “Fit Dzik”, który schudł ponad 100 kilogramów!

Rozpiska MMA-VIP. “Fit Dzik” w karcie walk w starciu “trenerów personalnych”

Dla Adriana Ciosa walka na MMA-VIP będzie debiutem w formule MMA. “Fit Dzik” natomiast ma za sobą już trzy walki w klatce. Wszystkie przegrał.

Gala MMA VIP, którą zorganizuje Marcin Najman odbędzie się 13 lutego 2021 roku. Transmisja z wydarzenia dostępna będzie w systemie PPV.

Zdjęcie

Pożegnalna walka Najmana: Taxi Złotówa rywalem, Mirek Okniński sędzią!

Oto, co wiemy o pożegnalnej walce i gali VIP-MMA, na której dojdzie do ostatniej walki w karierze “El Testosterona”:

Pożegnalna gala będzie galą pełnowymiarową, czyli będzie sześć-siedem pojedynków. Rywalem Marcina Najmana będzie Szymon Wrzesień, pseudonim “Taxi Złotówa”, który wygrał z Bonusem BGC. Sędzią całego wydarzenia będzie Mirosław Okniński. On będzie sędzią ringowym i będzie organizował skład sędziowski.

Poniżej aktualna rozpiska wydarzenia:

1.Fit Dzik vs. Adrian Cios (mma)
2.Marcin Rekowski vs. Patryk Kowoll (mma)
3.Przemysław Opalach vs. TBA (mma)
4.TBA vs. TBA (K1)
5.TBA vs. TBA (mma)
6.Ewa Piątkowska vs. TBA (mma)
7.Najman vs. Złotowa (mma)

Zdjęcie

Zobacz także:

Marcin Rekowski poznał rywala na MMA VIP! Zmierzy się z byłym pięściarzem o rekordzie 7-24!

Profesjonalny bokser Marcin Rekowski poznał rywala na nadchodzącą galę MMA VIP, na której to ma dojść do pożegnalnej walki Marcina Najmana. Pięściarz walczący do tej pory w kategorii ciężkiej zmierzy się ze swoim kolega po fachu, ale w nowej dyscyplinie.

Mistrzowie boksu na gali MMA u Najmana! Nowa data wydarzenia!

Jak zapowiadał – tak będzie! Mistrzowie boksu wystąpią na gali MMA u Marcina Najmana. Dla każdego z trójki pięściarzy ogłoszonych przez “El Testosterona” na galę MMA-VIP będzie to debiut w formule mieszanych sztuk walki.