MMA PLElite FightersNajman dostał konkretną propozycję walki z Murańskim! Wszystko w rękach ”El Testosterona”!

Najman dostał konkretną propozycję walki z Murańskim! Wszystko w rękach ”El Testosterona”!

Tak to prawda! Marcin Najman dostał konkretną propozycję walki z Jackiem Murańskim i teraz wszystko jest w rękach ”El Testosterona”. Do ich starcia miałoby dojść na gali Elite Fighters 2, która odbędzie się czwartego grudnia. Oczywiście pojedynek na zasadach last man standing.

Najman Murański

Murański wyjawił, że na liście pojawiły się takie osoby jak Marcin Najman, Akop Szostak czy Tomasz Oświeciński. Ten ostatni wspomniany to cel Murańskiego – choć w tym terminie wydaje się to mało realne ze względu na ostatnie problemy ”Stracha”.

Najman dostał konkretną propozycję!

Jacek Murański w rozmowie z naszym portalem zdradził, że Marcin Najman dostał konkretną propozycję z organizacji Elite Fighters. Wydaje się, że los tego pojedynku jest już tylko w rękach ”El Testosterona”.

Redaktorze, ale ja jestem podpisany, ja jestem w przygotowaniach i ja spełniłem wszystkie warunki. Dążymy do tego pojedynku. Czytałem materiał z wywiadu z Marcinem Najmanem odnośnie tej perspektywy ku mojemu zaskoczeniu mówił tam o czterech federacjach, które byłyby zainteresowane taką walką. Zaskoczył mnie, bo ja o tej czwartej jeszcze nie wiem. Miał na myśli na pewno FEN, ofertę którą dostał z Elite Fighters i miał na myśli MMA VIP, które w ogóle odpada. Kto wie jakby miała być ta czwarta organizacja. Bo FAME MMA nie rozmawia ze mną ani Najmanem, ja nie wiem o jakiej czwartej organizacji mówi Najman, ale ja wiem, że konkretna oferta została mu złożona przez Elite Fighters. Czeka tylko na podpis, ja go już złożyłem. Robimy to.

Cała rozmowa poniżej:

Zobacz także:

Piękny gest Artura Szpilki! Pięściarz wspiera Marka Piotrowskiego! Widzieliście?

Artur Szpilka ponownie udowodnił, że ma wielkie serce. Były pretendent do tytułu mistrza świata wspiera Marka Piotrowskiego w walce z chorobą.

Mateusz Gamrot o dopingu: “Wku*wia mnie osądzanie” Co wy na to?

Doping w sporcie jest tematem tabu. Jakie podejście do wspomagaczy ma Mateusz Gamrot?

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis