MMA PLArtur SzpilkaPiękny gest Artura Szpilki! Pięściarz wspiera Marka Piotrowskiego

Piękny gest Artura Szpilki! Pięściarz wspiera Marka Piotrowskiego

Artur Szpilka ponownie udowodnił, że ma wielkie serce. Były pretendent do tytułu mistrza świata wspiera Marka Piotrowskiego w walce z chorobą.

Pięściarz z Wieliczki postanowił wesprzeć mentalnie Marka Piotrowskiego, zabierając go na salę KSW Cross x Fight Gym, gdzie z jego inspiracji powstał mural przedstawiający legendarnego kickboksera. Nagranie z tego spotkania znajduje się poniżej.

Kim jest Marek Piotrowski?

Marek Piotrowski to jeden z najbardziej utytułowanych kickbokserów w historii Polski, który na swoim kocie ma 10 tytułów mistrza świata. W formule K1 stoczył 42 zawodowe pojedynki, spośród których z 40 wychodził zwycięsko. Marek Piotrowski ma także w rekordzie 21 walk w formule boksu, spośród których wygrał wszystkie. Większość sukcesów odnosił na ringach w Stanach Zjednoczonych.

Wsparcie dla Marka Piotrowskiego

O legendzie sportów walki w naszym kraju nie zapominają koledzy po fachu, którzy regularnie okazują wsparcie byłemu mistrzowi świata. Przed kilkoma tygodniami z “Punisherem” spotkał się najlepszy zawodnik wagi lekkiej w polskim MMA, Mateusz Gamrot.

Wczoraj miałem zaszczyt spotkać żywa legendę sportów walki MARKA „THE PUNISHER” PIOTROWSKIEGO.
Niesamowity zastrzyk motywacji i poznania historii od samego Mistrza! Jestem wdzięczny i dziękuje za spotkanie.
Marek Piotrowski to żywa legenda Kickboxingu , wielokrotny Mistrz Świata i wzór osobowości i charakteru.

Choroba Marka Piotrowskiego

Kariera legendarnego kickboksera została zatrzymana przez postępującą chorobę, która zaatakowała układy mowy, ruchu oraz oddechowy. Bliscy Pana Marka nie ustają jednak w walce o poprawę jego stanu, gwarantując mu leczenie i rehabilitację. Niestety wszystkie zabiegi są bardzo kosztowne, a cena turnusu w klinice dochodzi do 15 tysięcy złotych. Z tego powodu powstała zbiórka na leczenie legendy polskich sportów walki, w której każdy może dołożyć swoją cegiełkę do leczenia Marka Piotrowskiego, do czego serdecznie zachęcamy.

Link do zbiórki.

Zobacz także:

Daro Lew reaguje na przegraną Filipka: Zaraz po antylopie będziesz następną przystawką! Co wy na to?

Mamy pierwszą reakcję Dariusza Kaźmierczuka na sobotnią przegraną Filipa Marcinka. ”Filipek” na FAME MMA 11 w Gliwicach zmierzył się z ”Ferrarim”. Daro Lew proponuje teraz Marcinkowi walkę w organizacji MMA VIP.

Ujawniono sprzedaż PPV na galę FAME MMA 11: Jest to trzeci najlepszy wynik w historii! Zaskoczeni?

Ujawniono sprzedaż PPV na galę FAME MMA 11! Okazuje się, że nie trzeba mieć w rozpisce największych freakowych gwiazd, by wykręcić bardzo dobre wyniki sprzedażowe!