MMA PLNajnowszeK-1Córka zawodnika sportów walki potrzebuje pomocy! Udostępniamy!

Córka zawodnika sportów walki potrzebuje pomocy! Udostępniamy!

Apelujemy i zachęcamy do pomocy! Córka zawodnika sportów walki – Dariusza Rutkiewicza potrzebuje pomocy. Możecie to zrobić na stronie internetowej – zrzutka.pl.

Rutkiewicz

”Rutek” to zawodnik, który wyzwań się nie boi i zawsze starał się dostarczyć kibicom jak najwięcej emocji. Rutkiewicz na swoim koncie posiada walki w organizacji Fusion FN, Octagon FC czy Krwawy Sport. 

Rutkiewicz dostał także szansę walki na gołe pięści podczas gali Genesis 1, gdy zmierzył się z bardzo doświadczonym zawodnikiem MMA – Vaso Bakoceviciem. Dariusz miał swój moment, ale ostatecznie na początku drugiej odsłony został zastopowany z rąk zawodnika z Czarnogóry.

Potrzebna jest pomoc!

Córka zawodnika sportów walki – Dariusz Rutkiewicza potrzebuje pomocy. Pomagajmy, udostępniajmy wspomnianą zbiórkę. 

Pomóc możecie [TUTAJ]

Opis zbiórki:

W grudniu poszłyśmy z mamą do lekarza , ponieważ miałam powiększone węzły chłonne. Mama myślała , że to może od wychodzących zębów. Pani doktor zleciła morfologię. Niepokojące było pojawienie się blastów w rozmazie krwi. Doktor skierowała nas do poradni onkologicznej/hematologicznej myśląc, że to przez infekcję dlatego,że reszta morfologii wydawała się w porządku. Przez czas oczekiwania na wizytę występowały bóle głowy oraz bóle pleców (lędźwi).

3 stycznia udałyśmy się do poradni. Zostałyśmy przyjęte na oddział.

4 stycznia zakwalifikowano mnie do biopsji szpiku kostnego. W mielogramie stwierdzono 83% limfoblastów o kwalifikacji ALL-L2 wg kwalifikacji FAB.

Na podstawie uzyskanych wyników rozpoznano u mnie OSTRĄ BIAŁACZKĘ LIMFOBLASTYCZNĄ o immunofenotypie pre B-common.

Jestem leczona od 8 stycznia. Moje życie zmieniło się bardzo. Nie mogę chodzić do przedszkola. Teraz mieszkamy trochę w domku, ale głównie to w szpitalu. Musimy podporządkować się chorobie, abym jak najszybciej zakończyła proces leczenia.

Chciałabym podziękować każdej duszyczce za okazaną dobroć i wpłaconą zlotóweczke.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis