MMA PLNajnowszeMarcin NajmanMurański reaguje potencjalne zestawienie Najman-Adamek: Będę eliminatorem do walki z mistrzem!

Murański reaguje potencjalne zestawienie Najman-Adamek: Będę eliminatorem do walki z mistrzem!

Jacek Murański w mediach społecznościowych postanowił zareagować na ostatnie wypowiedzi Marcina Najmana. ”El Testosteron” rzucił oficjalnie wyzwanie w kierunku Tomasza Adamka. Właśnie z nim Częstochowianin chce się zmierzyć po walce z ”Muranem”.

Do wyczekiwanego starcia w freak fightach Najman-Murański dojdzie osiemnastego marca na gali High League 6 w Katowicach. Walka odbędzie się na szalonych zasadach. Dozwolone będą łokcie, uderzenia głową, soccer kicki czy dobijanie w parterze.

Murański będzie szukał pierwszego zawodowego zwycięstwa. ”Muran” przegrał dwukrotnie z Arkadiuszem Tańculą oraz ostatnio z Robertem Pasutem.

Murański reaguje!

Jacek Murański nie czekał długo. ”Muran” w mediach społecznościowych postanowił skomentować ostatnie wypowiedzi Marcina Najmana.

Tyś mnie teraz zaimponował najman.😅🤣😆 Hmmm najpierw Jacek a po Jacku Tomek ( w sumie też góral ) . Czyli teraz jestem eliminatorem do walki najmana z …. byłem MISTRZ ŚWIATA 😇

Tyś mnie teraz zaimponował najman.😅🤣😆 Hmmm najpierw Jacek a po Jacku Tomek ( w sumie też góral ) . Czyli teraz jestem…

Posted by Jacek Murański on Tuesday, January 17, 2023

Zobacz także:

Martin Lewandowski potwierdza: Alistair Overeem chce zakończyć karierę w MMA w KSW! Co wy na to?

Wygląda na to, że w najbliższym czasie możemy mieć w KSW wielki hit! Martin Lewandowski w rozmowie z Mariuszem Olkiewiczem z portalu InTheCage.pl potwierdza, że Alistair Overeem chce zakończyć swoją karierę w MMA właśnie w… KSW!

Daro Lew z przesłaniem do Tomasza Adamka: Proszę od freak fightów się odpierniczyć! Widzieliście?

Ikoniczny Dariusz Kaźmierczuk także odniósł się do słów Tomasza Adamka na temat umiejętności Amadeusza Ferrariego. Krótki, konkretny wpis “Lwa” na Twitterze.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis