MMA PLMurańskiMurański porównał Robaliniego do Najmana ”Ujawnił się nieślubny syn”

Murański porównał Robaliniego do Najmana ”Ujawnił się nieślubny syn”

Napięcia na linii Najman – Murański nie słabną. Przy okazji wczoraj gali Elite Fighters, Jacek Murański wcielił się w rolę komentatora i zaczepił byłego pięściarza.

Za nami debiutancka gala Elite Fighters. Wydarzenie przyniosło dużo emocji i nie zabrakło na nim emocjonujących walk. Niestety nie wszyscy zawodnicy zaprezentowali w klatce wysoki poziom, tak jak Robalini, który po upływie kilku sekund i próbie kopnięcia Bodychrista doznał kontuzji barku i zrezygnował z “walki”.

Taka postawa wywołała reakcję Jacka Murańskiego, który postanowił wbić przy tej okazji szpilkę w Marcina Najmana. Muran przejął mikrofon od komentatorów i nazwał Robaliniego nieślubnym synem El Testosterona, wyśmiewając tym samym jego umiejętności. Jacek Murański odniósł się do tego komentarza w wywiadzie udzielonym Aleksandrze Florczak z portalu Realnews.pl.

Dzisiaj podczas gali ujawnił się jeden, nie powiem celowo walczących, tylko ten który wyszedł do oktagonu, nieślubny syn Marcina Najmana. W walce z Bodychristem chłopina dostał w szczepionkę i po sześciu sekundach odmówił walki. Ja widziałem jakieś podobieństwo do Marcina Najmana przed walką, a po tym co zobaczyłem, nabrałem stuprocentowej pewności, że oto, ujawnił się nieślubny syn Marcina Najmana.

Śledząc ostatnią aktywność Marcina Najmana i Jacka Murańskiego, można spodziewać się riposty ze strony częstochowianina. Między panami wrze od czasu, kiedy mieli się zmierzyć w walce na gołe pięści. Jak na razie temat pojedynku ucichł, jednak niewykluczone, że były pięściarz odniesie się wkrótce do słów Murana.

Zobacz także:

Bellator 263: AJ McKee spektakularnie pokonał “Pitbulla”. Pas i milion dolarów dla niego! [WIDEO]

AJ McKee (18-0) poddał Patricio “Pitbulla” Freire (32-5) w pierwszej rundzie walki wieczoru gali Bellator 263 w Los Angeles. Pojedynek ten był finałem Grand Prix kategorii piórkowej, gdzie główną nagrodą był milion dolarów.

UFC on ESPN 28 – wyniki, najlepsze akcje i bonusy [WIDEO]

Za nami gala UFC on ESPN 28 w Las Vegas. Choć rozpiska na papierze nie wyglądała imponująco to nie zabrakło dobrych walk i efektownych skończeń.

Elite Fighters 1: Muran vs Warszawski Dresik – wyniki na żywo z MMA.PL

Zapraszamy do wspólnego śledzenia wyników na żywo z gali Elite Fighters 1, która rozpocznie się już dzisiaj o godz. 19:15. W walce wieczoru wydarzenia kibice zobaczą pojedynek Mateusza Murańskiego z Warszawskim Dresikiem.