MMA PLBellatorBellator 263: AJ McKee spektakularnie pokonał “Pitbulla”. Pas i milion dolarów dla niego! [WIDEO]

Bellator 263: AJ McKee spektakularnie pokonał “Pitbulla”. Pas i milion dolarów dla niego! [WIDEO]

Foto: TVP Sport

AJ McKee (18-0) poddał Patricio “Pitbulla” Freire (32-5) w pierwszej rundzie walki wieczoru gali Bellator 263 w Los Angeles. Pojedynek ten był finałem Grand Prix kategorii piórkowej, gdzie główną nagrodą był milion dolarów.

Początek walki był spokojny. McKee próbował niskich kopnięć. Amerykanin trafił wysokim kopnięciem a potem kilka potężnymi ciosami. Zdecydowanie naruszył rywala, który osunął się na matę. “Mercenary” zawahał się i nie poszedł od razu by wykończyć przeciwnika. Chwilę później McKee zreflektował się i zapiął duszenie gilotynowe. Tą techniką zakończył pojedynek.

Po walce McKee otrzymał de facto dwa pasy – pas mistrza wagi piórkowej oraz ten za zwycięstwo w Grand Prix tejże kategorii. Dodatkowo młody zawodnik dostał także czek na okrągły milion dolarów. Przypomnijmy, że po drodze do finału McKee pokonał Georgiego Karakhanyana, Dereka Camposa oraz Darriona Caldwella.

Zobacz także:

KSW traci następnego zawodnika! Abus Magomedov był materiałem na mistrza!

To nie jest dobra wiadomość! Abus Magomedov (24-4-1) jest następnym zawodnikiem, który rozstaje się z największą organizacją w naszym kraju. Już niebawem mamy poznać nowego pracodawcę reprezentanta UFD Gym.

Mateusz Gamrot gotowy na walkę z Fergusonem nawet za miesiąc!

Mateusz Gamrot (19-1) zapowiedział, że następny pojedynek w największej organizacji na świecie chciałby stoczyć w grudniu. ”Gamer” jednak jest skłonny zawalczyć wcześniej – jeśli pojawi się oferta walki z konkretnym przeciwnikiem.