MMA PLFENNadchodzi walka Najman vs Jóźwiak! Jest pierwszy face to face!

Nadchodzi walka Najman vs Jóźwiak! Jest pierwszy face to face!

Wygląda na to, że mamy przełom w sprawie! Nadchodzi bowiem walka Marcin Najman vs Paweł Jóźwiak! Dwóch promotorów w sportach walki stanie na przeciwko w klatce!

Nadchodzi walka Najman vs Jóźwiak

Genezą tego pojedynku jest wyzwanie, jakie “El Testosteron” rzucił prezesowi FEN w mediach społecznościowych. Obaj promotorzy mieli zmierzyć się w klatce w pojedynku, którego stawką ma być zakontraktowanie… Jacka Murańskiego.

Po kilku wymianach wiadomości i dyskusji w której organizacji ma dojść do tego pojedynku – w FEN czy w MMA VIP mamy wreszcie przełom!

Nadchodzi walka Najman vs Jóźwiak! Jest pierwszy face to face!

Marcin Najman w swoich mediach społecznościowych udostępnił zdjęcie z pierwszego spotkania twarzą w twarz z Pawłem Jóźwiakiem, co najprawdopodobniej sugeruje, że do tej walki dojdzie w organizacji MMA VIP.

Zaskoczeni jesteście takim obrotem sprawy? Czy według Was Marcin Najman w kolejnej walce ponownie będzie musiał uznać wyższość rywala i po porażce z taksówkarzem przegra teraz z innym promotorem? Czy to raczej Paweł Jóźwiak ośmieszy się konfrontując swoje umiejętności z wyśmiewanym na polskiej sportowej scenie sztuk walki bokserem i zawodnikiem MMA?

Zobacz także:

Łukasz Sudolski powalczy o kontrakt z UFC z ukraińskim mistrzem

Jeden z czołowych polskich półciężkich Łukasz Sudolski (8-0) wystąpi w walce wieczoru jednej z serii Dana White’s Contender Series. Rywalem Polaka będzie Igor Poterya (19-2).

Bonus BGC zawalczy na High Leauge! Zaskakujący rywal Łazarskiego Gladiatora

W High League nie może zabraknąć prawdziwej legendy polskich freak-fightów, Piotra „Bonusa BGC” Witczaka (0-4)! 28 sierpnia słynny wojownik z Łazarza powita w oktagonie walecznego streamera, Jakuba „Japczana” Piotrowicza (0-0).

Michał Materla przygotowuje się do EFM SHOW 2. Zawodnik prowadzi “Dziennik Fightera”[WIDEO]

Już 11 września w Sofii odbędzie się gala EFM SHOW 2. Jednym z jej głównych bohaterów będzie były mistrz KSW, Michał Materla (29-8). Zawodnik postanowił przybliżyć fanom swoje przygotowania.

UFC on ESPN 27: Sandhagen vs. Dillashaw – rozpiska, transmisja, godziny rozpoczęcia gali

Czeka nas kolejny weekend z galą w UFC Apex w Las Vegas. Tym razem prawdopodobnie wyłoniony zostanie kolejny pretendent do walki o pas w kategorii koguciej.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis