MMA PLMurańskiMurański chce zasad jak w filmie Kickboxer 1? Jóźwiak: Tam były tego typu pomysły, jakieś szkło…

Murański chce zasad jak w filmie Kickboxer 1? Jóźwiak: Tam były tego typu pomysły, jakieś szkło…

To jest dopiero szaleństwo. Paweł Jóźwiak w rozmowie z Mateuszem Kaniowskim wyznał, że Jacek Murański ponownie życzy sobie i negocjuje szalonych zasad podczas pojedynku. ”Muran” najbliższą walkę stoczy w co-main evencie PRIME SHOW MMA 5, które pierwszego lipca odbędzie się we Wrocławiu.

Murański

Prezes Fight Exclusive Night jest mocno zmotywowany przed tym starciem. Paweł chce wrócić na odpowiednie tory po ostatniej przegranej z Michałem ”Boxdelem” Baronem i Marcinem ”El Testosteronem” Najmanem. Ponadto prezes podkreśla, że zdenerwował się na ostatnie wypowiedzi ”Murana” i nie zamierza mu odpuszczać nawet podczas konfrontacji słownej.

Wedle słów prezesa Fight Exclusive Night – Jacek Murański chce zawalczyć z nim w zasadach, które panowały w legendarnym filmie KickBoxer 1. Było to starcie Kurta Sloane’a (Jean-Claude Van Damme) z Tong Po (Michel Qissi), kiedy to żywicę połączyli ze szkłem.

Wspomniana scena poniżej:

Murański chce szalonych zasad?

Tak twierdzi Paweł Jóźwiak w rozmowie z Mateuszem Kaniowskim.

Mateusz Kaniowski: Walczycie w MMA? W jakiej kategorii wagowej?

Paweł Jóźwiak: Tam są ciągle jakieś przepychanki, bo kombinuje. Jakieś wynalazki, boksy birmańskie. Ta przepychanka będzie trwała. Bartek Szuba to negocjuje. Ja chciałem się bić w MMA, bo mi najbardziej pasuje ta formuła. Jacek tam wymyśla jakieś wiesz….

Mateusz Kaniowski: Powiedz dokładnie – co Jacek chce?

Paweł Jóźwiak: No tam są jakieś wynalazki. Uderzenia główką, jakaś żywica na rękach. Tam jest milion kombinacji.

Mateusz Kaniowski: Żywica jest zazwyczaj po to, żeby przykleić do niej szkło?

Paweł Jóźwiak: Tam były tego typu pomysły, ale nie wiem czy mnie Bartek wkręca, nie wiem na ile w tym prawdy. Z tego co wiem, to ”Muran” chciał zrobić najbardziej krwawą jatkę zrobić jaką się tylko da.

Mateusz Kaniowski: Proszę powiedz dokładnie co wiesz od Bartka Szuby! Co ma być na żywicy?

Paweł Jóźwiak: No mówił żywica, jakieś szkło, że pierwsza runda normalnie, a druga żywica i szkło, ale no gdzie kto się na to zgodzi. Bez przesady, aż takim wariatem nie jestem.

Zobacz także:

Pudzian zabrał głos po przegranej ze Szpilką: Są to moje ostatnie podrygi w zawodowym sporcie! Widzieliście?

Mariusz Pudzianowski zabrał głos w mediach społecznościowych po sobotniej walce na XTB KSW Colosseum 2. Weteran największej organizacji w naszym kraju skrzyżował rękawice z byłym pretendentem do mistrzostwa świata w boksie – Arturem Szpilką.

Lexy Chaplin otworzy nową federację? Ciekawe słowa Don Kasjo!

Kasjusz Życiński był gościem w studiu FANSPORT TV, gdzie przedstawił ciekawe wieści, które usłyszał za kulisami. Lexy Chaplin miałaby stać za nową organizacją freakową!

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis