MMA PLNajnowszeKSWMorderczy trening Martyna Forda przed debiutem w KSW. “Wioślarz” aż podskakiwał [WIDEO]

Morderczy trening Martyna Forda przed debiutem w KSW. “Wioślarz” aż podskakiwał [WIDEO]

Mamy morderczy trening Martyna Forda przed debiutem w Federacji KSW. Popularny w Wielkiej Brytanii aktor, sportowiec i celebryta zamieścił w mediach społecznościowych najnowsze migawki z przygotowań do swojego debiutu w MMA.

trening Martyna Forda

Robią one wrażenie! Na jednym z filmików widać, jaką Martyn Ford ma siłę, kiedy korzystając z “wioślarza” maszyna aż unosiła się pod naporem jego siły.

Morderczy trening Martyna Forda przed debiutem w KSW. “Wioślarz” aż podskakiwał

Martyn Ford aktualnie przygotowuje się do debiutu w Federacji KSW, który zaplanowany jest na czerwiec tego roku. Jak widać, robi wszystko, by zbudować jeszcze większą siłę dynamiczną do swojego debiutu:

“Praca nad siłą z wykorzystaniem wioślarza. Absolutnie uwielbiam ten rodzaj treningu. Pełny opór, pełna szybkość i siła przez 30 sekund i 30 sekund przerwy i 4 sprinty. Następnie odpocznij przez 3 minuty i powtórz 4-5 razy. Co za świetny sposób na zakończenie sesji.”

Ale to nie wszystko, czym podzielił się Brytyjczyk w mediach społecznościowych. Dodał także fragment innego treningu, na którym także pokazał swoją dynamikę:

“Pamiętaj, że nie musisz przenosić ciężarów z punktu A do punktu B, aby rozwijać swoje mięśnie. Bądź pomysłowy, produktywny i postępowy.”

Zobacz także:

Pierwszy wywiad z Janem Błachowiczem po ogłoszeniu walki z Israelem Adesanyą na UFC 259! [WIDEO]

Jan Błachowicz (27-8) już szóstego marca stanie do pierwszej obrony pasa w kategorii półciężkiej. Polak podczas UFC 259 w Las Vegas zmierzy się z niepokonanym Israelem Adesanyą (20-0).

Michael Chandler poznał szczegóły debiutu w UFC. Wystąpi na gali z McGregorem!

Były trzykrotny mistrz organizacji Bellator MMA Michael Chandler poznał szczegóły swojego debiutu w organizacji UFC. Amerykanin, który ma zwojować wagę lekką u światowego giganta wystąpi na gali z Conorem McGregorem.

Jon Jones kpi z wagi półciężkiej! Widzieliście ten wpis?

Jon Jones w mediach społecznościowych postanowił zakpić z kategorii półciężkiej. ”Bones” zamierza już niedługo podbić wagę królewską.

Zarobki w FAME MMA. “Lil Masti” liderką, Linkiewicz zgarnęła 200 tys., a Kruszwil…

Zarobki w FAME MMA to temat zarówno intrygujący, jak i często ukrywany przez sportowców walczących w poznańskiej organizacji produkującej walki celebrytów. Wszystko dlatego, że “gwiazdy” FAME MMA często wielokrotnie przebijają wypłaty, jakie zgarniają gwiazdy poważnego MMA.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis