MMA PLJan BłachowiczPierwszy wywiad z Janem Błachowiczem po ogłoszeniu walki z Israelem Adesanyą na UFC 259! [WIDEO]

Pierwszy wywiad z Janem Błachowiczem po ogłoszeniu walki z Israelem Adesanyą na UFC 259! [WIDEO]

Foto: Adesanya facebook/Błachowicz facebook

Jan Błachowicz (27-8) już szóstego marca stanie do pierwszej obrony pasa w kategorii półciężkiej. Polak podczas UFC 259 w Las Vegas zmierzy się z niepokonanym Israelem Adesanyą (20-0).

Błachowicz aktualnie może pochwalić się passą czterech wygranych z rzędu – w tym trzy zakończone przed czasem. Reprezentant WCA Fight Team udowodnił, że zrobił duże postępy, a jego siłę ciosów szybko i dobitnie poczuli ostatni rywale. Błachowicz w ostatnim czasie znokautował Dominicka Reyesa w Abu Dhabi, byłego mistrza kategorii średniej – Luke Rockholda oraz zapaśnika Corey’a Andersona.

Błachowicz potwierdza walkę z Adesanyą!

Udało nam się porozmawiać z Janem Błachowiczem (27-8), który już w marcu stanie do pierwszej obrony tytułu w wadze półciężkiej. Polaka czeka nie lada wyzwanie w postaci niepokonanego Israela Adesanyi (20-0). Zobaczcie co powiedział Janek po ogłoszeniu walki. 

Nie, już mam. Wszystko jest, więc walka na 99% się odbędzie. Jeden procent wiadomo, bo zawsze się może coś wywaliło, oby nie. Także walczymy w marcu w Las Vegas.   

Cała rozmowa poniżej:

Nigeryjczyk nie widzi już nowych wyzwań w kategorii średniej. 31-latek podkreśla, że nie elektryzuje go rewanżowe starcie z Robertem Whittakerem (22-5). Świetny kick-boxer ma świadomość, że walka z naszym reprezentantem nie będzie łatwym zadaniem. Adesanya o Błachowiczu wypowiada się z dużym szacunkiem.

Jan jest niebezpieczny w parterze, ma dziwny styl w stójce, ma tą legendarną polską siłę. Wszyscy mają siłę ciosu. Udowodniłem to w ostatniej walce. Musisz jeszcze trafić rywala. Ja nie jestem najłatwiejszy do trafienia (…) Nie jestem nowy w tej grze, przygotowywałem się na takie momenty. Zrobiłem wszystko to o czym mówiłem. Możecie we mnie dalej wątpić, ale teraz się nie zatrzymam.

Zobacz także:

Jon Jones kpi z wagi półciężkiej! Widzieliście ten wpis?

Jon Jones w mediach społecznościowych postanowił zakpić z kategorii półciężkiej. ”Bones” zamierza już niedługo podbić wagę królewską

Tyson chce rewanżu z Kubiszynem! Co wy na to?

Krystian Kuźma ma nadzieje, że w niedalekiej przyszłości dojdzie do jego rewanżu z Mateuszem Kubiszynem. ”Tyson” podkreśla, że jest to dla niego sprawa honoru